Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Treba nam ovakvih utakmica kao leba.

Madar bukvalno nije uradio ništa večeras.

Mislim da ćemo ipak dovesti centra i da će se Smailagić preseliti na četvorku, iznenadio bih se da se to ne desi.

Link to comment

kad smo razliku spustili na dva poseda, nisam imao ni trunku sumnje kako će se završiti utakmica

 

 

@lamonica, obe lopte su bile čiste kao suza

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, MocaVukotic said:

Ne mogu da se otmem utisku da nas je prijatelj iz italije pogurao, samo je jos falio cilindar.

 

Oni igraju dobru odbranu, zatvorili su pantera u dobrom delu tekme, dali su nam masu lakih poena iz pika, nisam siguran da su zasluili da izgube, no neko je morao pa onda bolje oni jel

 

Smailagic moze opasno da iznervira

Ovako napamet, sudije dva puta nisu sudile evidentne korake Tomića.

Link to comment
21 minutes ago, BWA said:

Sve u svemu loš meč.

Ali, ovo su utakmice kroz koje se jača karakter tima.

Još uvijek smo neporaženi i to je najbitnije.

 

 

 

 

Odbranili smo tvrdjavu i pokazali da ovde nema bodeva. I da smo u stanju da se ozbiljno posibamo kada nam ne ide sut i izrudarimo pobedu. U nasoj grupi niko nece ni blizu igrati ovako dobru odbranu kao Huventud..

  • +1 1
Link to comment

Malo se popilo, pa ne zamerite na mogucim greskama

Panter je bgotac

Ledej je bogotacx2

Smalji je novi Novica

highlight utakmice: sut Pantera za pobedu, Duran zove time out dok se Panter tek spremao za sut. Zna jbg mucenik da ce uci

Zeljko je nas trener. Jbt, meseci su prosli a ja jos ne mogu da verujem

  • +1 1
Link to comment

Panter večeras ko Bodiroga protiv Argentine. Lamonica jeste ostao u lepom sećanju iz dulovih vremena, ali nam nije pomogao večeras, mislim to što su gledali su sve odsvirali kako i jeste bilo, na kraju. Madarfakar se izgubio večeras ali tako je izgledao i na prve 2, 3 u Aba. Videćemo. Ne izgleda kao da je posisao svu košarkašku mudrost sveta, ali zbog brzih nogu i haklerskih poteza volim da ga gledam. Odlična odbrana svih u četvrtoj. To nije samo na o-ruk, nego treba puno koncentracije, neke gljive im uvalio Zoc na pauzi između četvrtina. 

  • +1 2
Link to comment

“Kada god imam šansu pišem beleške. Igrao sam na visokom nivou, za sjajne trenere, pa sam hteo da zapišem sve podatke, šta radim. Kako vreme ide mnogo toga sam naučio. I hteo sam da sve to zabeležim u svojoj beležnici. Može da se desi i da budem trener jednog dana, nikada se ne zna. Trenutno samo želim da sve dokumentujem i da to koristim i sada i u budućnosti”.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...