Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Kevin Punter!!! Kako se čovek bacio u publiku posle sirene:DKad ništa ne ide, daš njemu loptu u ruke i taaaaak! I kakva odbrana na Tomiću na kraju......

Kakav govnar ovaj Pau Ribas.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

od kada je kapiten rade zagorac, partizan nije izgubio ni jednu utakmicu

 

:fantom:

U poslednjim sekundama, najveci strah mi je bio da li ce da napravi neki tupav faul i servira im priliku da rese sa slobodnih.

Link to comment

Ne mogu da se otmem utisku da nas je prijatelj iz italije pogurao, samo je jos falio cilindar.

 

Oni igraju dobru odbranu, zatvorili su pantera u dobrom delu tekme, dali su nam masu lakih poena iz pika, nisam siguran da su zasluili da izgube, no neko je morao pa onda bolje oni jel

 

Smailagic moze opasno da iznervira

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Dobili smo utakmicu sa 50% za 2, 30% za 3 i 58% sa slobodnih bacanja, dis iz džouk bre.

Pa to, da je šut bio barem malo bolji, bilo bi 15 razlike.

Link to comment

I ja ubodem na koju tekmu ne mogu da odem :(

 

uleteo sam tek u drugom poluvremenu dobra, takmičarska utakmica do samog kraja. Posle je ipak skliznula u rekreativnu.

 

Panter igra uz neki cheat code. Nema drugog objašnjenja.

Link to comment
1 minute ago, MocaVukotic said:

Ne mogu da se otmem utisku da nas je prijatelj iz italije pogurao, samo je jos falio cilindar.

 

Dve sumnjive situacije, kada se lomilo, je okrenuo za nas, istina nakon visesatnog gledanja snimka. 

 

Ali generalno su jeli govna celu utakmicu, izbacili su nas iz bonusa u drugom minutu poslednje cetvrtine, cas pustaju grebanje cas sviraju svaki kontakt, bas lose sudjenje.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...