Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

utakmica jeste bila ruzna, borac nedostojan protivnik

ali nema nikakve potrebe za poredjenjem ni u sali sa jebenom kokeza ligom

kokeza liga je antipropaganda sporta

sve ono sto sport ne bi trebao biti

 

sa druge strane kosarka u cacku, borac, ovakav partizan za obradovicem su upavo sve suprotno

mene su jedino smorili grobari u hali, odnosno "bubanj" i juzna tribina

 

a sto se prevodjenja lopte tice, to opet nije posledica enormne razlike u kvalitetu kao u slucaju jebene kokeza lige, vec i pored sve prednosti partizana u kvaitetu i fizici, ipak u ovoj meri ponajvise cinjenice da borcu nije igrao prvi plej koji to radi maltene 30ak min po utakmici, pa je uz odsustvo radovana i sanadzea od pocetka sezone, ta uloga pripala novakovicu

to je otprilike kao kad bi branko lazic ili marko simonovic uzeli tu ulogu u napadu zvezde

 

Link to comment

Samo juriš, kontre, zakucavanja, lopta non stop ide od ruke do ruke, šutiraju čim su sami bez da se lepo organizuje napad. Ne znam...

Kakva je to košarka ako nema zabacivanja na centra sidraša da se ovaj fino uguzi pod koš.

Link to comment
4 minutes ago, Mark Rothko said:

Samo juriš, kontre, zakucavanja, lopta non stop ide od ruke do ruke, šutiraju čim su sami bez da se lepo organizuje napad. Ne znam...

 

ja ću da ti ka’em

to je zato što borcu nije igrao prvi plej

:sleep:

Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja ću da ti ka’em

to je zato što borcu nije igrao prvi plej

:sleep:

To, to, eh da je Borcu igrao prvi plej............sve bi bilo drugačije. A tek Sanadze i Radovan.:sad:

Link to comment
49 minutes ago, pbg12345 said:

utakmica jeste bila ruzna, borac nedostojan protivnik

ali nema nikakve potrebe za poredjenjem ni u sali sa jebenom kokeza ligom

kokeza liga je antipropaganda sporta

sve ono sto sport ne bi trebao biti

 

sa druge strane kosarka u cacku, borac, ovakav partizan za obradovicem su upavo sve suprotno

mene su jedino smorili grobari u hali, odnosno "bubanj" i juzna tribina

 

a sto se prevodjenja lopte tice, to opet nije posledica enormne razlike u kvalitetu kao u slucaju jebene kokeza lige, vec i pored sve prednosti partizana u kvaitetu i fizici, ipak u ovoj meri ponajvise cinjenice da borcu nije igrao prvi plej koji to radi maltene 30ak min po utakmici, pa je uz odsustvo radovana i sanadzea od pocetka sezone, ta uloga pripala novakovicu

to je otprilike kao kad bi branko lazic ili marko simonovic uzeli tu ulogu u napadu zvezde

 

 

Zapravo ta uloga je pripala Iliji koji se baš blamirao, bilo mi ga žao. Jbt taj lik je i dalje na širem spisku reprezentacije, užas kakvi smo sa plejmejkerima.

  • +1 1
Link to comment
 
Zapravo ta uloga je pripala Iliji koji se baš blamirao, bilo mi ga žao. Jbt taj lik je i dalje na širem spisku reprezentacije, užas kakvi smo sa plejmejkerima.
Ja gledao na hrvatskoj Areni, skoro nisam slušao slično pljuvanje po nekom igraču kad god uđe.

'Taj momak se nešto prekombinovao...'

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

 

Zapravo ta uloga je pripala Iliji koji se baš blamirao, bilo mi ga žao. Jbt taj lik je i dalje na širem spisku reprezentacije, užas kakvi smo sa plejmejkerima.

ma naravno, ispustio sam jedno i, ispred novakovic

a jeste bilo tuzno, bio je jedan momenat kad mu je neko pokrio jacu stranu, stajao mu bukvalno grudima bocno na ramenu, a ilija bezi sa loptom u kontra stranu, samo igrom slucaja nije zavrsio u autu sve sa loptom

5 hours ago, BWA said:

Ma dobro, vjerojatno bi bilo nešto konkurentniji, ali da bi nešto bitno bilo drugačije, ne bi sigurno.

Jednostavno smo prejaki za ekipe poput Borca.

ma ne u smislu konacnog rezultata, ali definitivno se ne bi toliko mucili sa prenosom

 

4 hours ago, April said:

Ja gledao na hrvatskoj Areni, skoro nisam slušao slično pljuvanje po nekom igraču kad god uđe.

'Taj momak se nešto prekombinovao...'

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

u nekom trenutku  trenutku pomenu i split i da se eto zato nije dugo zadrzao

bas se osetilo da mu iz nekog razloga ide na zivac

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...