Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

17 hours ago, Lord Stef said:

Morao sam da potrazim, Mur za sada sutira trojke 68%, 13/19 u oba takmicenja. ABA 6/11 i Eurocup 7/8. 


Mozzart izbacio clanak - Punter za sada u sezoni 70% za dva, 26/37 stim sto je u Zagrebu kontra Cibone imao 1/7
Poludistanca keva

Link to comment
On 27.10.2021. at 23:26, pbg12345 said:

 

jesmo dobili obe prosle godine i jeste borac uvek favorit u hramu pored morave, ali nemojmo preterivati, ipak ce to biti takmicarska utakmica :fantom:

 

svaka cast borcu, ali tesko.

ja najavih prvu takmicarsku utakmicu za kkp 14.11, ali kako igra zvezda u poslednje vreme pitanje je da li ce to tako biti, ili ce nas odraditi rutinski kano ove rekreativce iz hamburga i turk telekoma.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

svaka cast borcu, ali tesko.

ja najavih prvu takmicarsku utakmicu za kkp 14.11, ali kako igra zvezda u poslednje vreme pitanje je da li ce to tako biti, ili ce nas odraditi rutinski kano ove rekreativce iz hamburga i turk telekoma.

Sad sale bez

Svaka od ovih utakmica za partizan je itekako takmicarska

Druga je stvar sto od starta rade na max obrtaja, pa to vec sad izgleda dominantno

Nije partizan u ovom trenutku toliko kvalitetniji posebno u ec i protiv jacih aba ekipa da bi sa sigurnoscu pobedjivao i bez takvog pristupa

 

Protiv borca je svakako favorit, ali bice to 1 spektakl

Najpre zbog zeljka, ali i svih ostalih cacana u partizanu, a i zbog same ekipe partizana

 

Cini mi se da partizan dosta brani sa svesnim rizikom protivniciog suta za 3, ako tako bude i sutra, svasta bi moglo biti :fantom:

Link to comment
19 hours ago, lord_s said:


Mozzart izbacio clanak - Punter za sada u sezoni 70% za dva, 26/37 stim sto je u Zagrebu kontra Cibone imao 1/7
Poludistanca keva

Prevazidjen sut :fantom:

Link to comment
16 minutes ago, pbg12345 said:

Sad sale bez

Svaka od ovih utakmica za partizan je itekako takmicarska

Druga je stvar sto od starta rade na max obrtaja, pa to vec sad izgleda dominantno

Nije partizan u ovom trenutku toliko kvalitetniji posebno u ec i protiv jacih aba ekipa da bi sa sigurnoscu pobedjivao i bez takvog pristupa

 

Protiv borca je svakako favorit, ali bice to 1 spektakl

Najpre zbog zeljka, ali i svih ostalih cacana u partizanu, a i zbog same ekipe partizana

 

Cini mi se da partizan dosta brani sa svesnim rizikom protivniciog suta za 3, ako tako bude i sutra, svasta bi moglo biti :fantom:

 

koji max obrtaja, robija se sprda, razigrava igrace, dozira minutaze, eksperimentise... nisu ni na 50%. a dovesce i centra.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

koji max obrtaja, robija se sprda, razigrava igrace, dozira minutaze, eksperimentise... nisu ni na 50%. a dovesce i centra.

Kakve veze ima koga ce dovesti

Mozda nisu na 50% onog sto ce biti, ali su blizu da pokazuju max onog sto su sad

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

Kakve veze ima koga ce dovesti

Mozda nisu na 50% onog sto ce biti, ali su blizu da pokazuju max onog sto su sad

 

 

:gif koji zbunjeno procesuira formule:

Link to comment

Pa brate pises kako im protivnici nisu ni do nogu u ovom trenutku

Da eto cak ni zvezda nece moci parirati da bi to bila takmicarska u smislu neizvesnosti utakmica

 

I kakve tu tacno ima veze dal ce partizan kroz neko vreme dovesti centra?

 

Meni to ide na kurac jer je alibi prica kme kme oni imaju milione i mogu da se sprdaju

Posebno kad dolazi od navijaca zvezde, koji su em u toj situaciji godinama, em su koliko pre 10dana tvrdili da je ovo najbolji zvezdin sastav ikad i da je samo nebo granica

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

Pa brate pises kako im protivnici nisu ni do nogu u ovom trenutku

Da eto cak ni zvezda nece moci parirati da bi to bila takmicarska u smislu neizvesnosti utakmica

 

I kakve tu tacno ima veze dal ce partizan kroz neko vreme dovesti centra?

 

Meni to ide na kurac jer je alibi prica kme kme oni imaju milione i mogu da se sprdaju

Posebno kad dolazi od navijaca zvezde, koji su em u toj situaciji godinama, em su koliko pre 10dana tvrdili da je ovo najbolji zvezdin sastav ikad i da je samo nebo granica


Ma jinxuje Nikodije, ne shvataj ovo ozbiljno. Dobar je Partizan, a imao je savrsen raspored da sa nizom pobeda uđe u sezonu. Naravno da se neće prošetati do trofeja u ABA u Eurocup, niko to ne očekuje, pa ni Nikodije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...