Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

38 minutes ago, Nikodije said:

...čekajući prvu takmičarsku utakmicu kkp u ovoj sezoni... treba biti strpljiv očigledno.

 

11 minutes ago, Nikodije said:

 

14.11. u 19h je vaša premijera u ovoj sezoni. 

jesmo dobili obe prosle godine i jeste borac uvek favorit u hramu pored morave, ali nemojmo preterivati, ipak ce to biti takmicarska utakmica :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Savo kao ozbiljan trener ne može da prođe ni kao vic. Amaterčina i neznalica.

 

da ne potežemo sad tu temu na ovom topiku, a ja predlažem da je ne potežemo ni na drugom

 

različita su nam mišljenja što je sasvim ok i poželjno. nije ovo sns već neformalno (u)druženje slobodnih građana

 

ovo mi je naprosto bilo smešno kad sam video, pa sam zato podelio

  

Edited by Ted
Link to comment

Pa vidiš meni nije. Ovo ko je postavio je pre svega uvredio/la Željka O. Kao da je postavio/la "Brzo, ko je bolji trener Filipovski (Savo) ili Džikić (Stanoje)?"

 

Ispade da je Željko slepac koji ne vidi u drugim sportovima ko ima prosečno trenersko znanje a ko nema nikakvo.

 

 

Edit : Prejako je da stavim Trinkijeri, ipak je Stanoje jedan običan, prosečan trener. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Poređenje fudbalskih i košarkaških trenera je inače besmisleno.

Fudbalski trener je strateg, uspostavlja hijerarhiju, dijeli uloge i nameće disciplinu i odgovornost u igri.

Sa druge strane, njegov uticaj na sam tok utakmice je mizeran. Može promijeniti pozicije, eventualno pokušati sa izmjenama i tako to.

Košarkaški trener uz sve gore pomenuto mora aktivno učestvovati u igri, reagovati izmjenama, tajmautima, mijenjati odbranu, birati akcije...

Neuporedivo.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
18 minutes ago, BlackGeorge said:

Pa vidiš meni nije. Ovo ko je postavio je pre svega uvredio/la Željka O. Kao da je postavio/la "Brzo, ko je bolji trener Filipovski (Savo) ili Džikić (Stanoje)?"

 

Ispade da je Željko slepac koji ne vidi u drugim sportovima ko ima prosečno trenersko znanje a ko nema nikakvo.

 

 

Edit : Prejako je da stavim Trinkijeri, ipak je Stanoje jedan običan, prosečan trener. :D

 

mislim da previše ozbiljno shvataš sve ovo

 

u svakom slučaju imaš izvinjenje sa moje strane ako sam te iznervirao. nije mi bila namera da bilo koga uznemiravam 

Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

 

mislim da previše ozbiljno shvataš sve ovo

 

u svakom slučaju imaš izvinjenje sa moje strane ako sam te iznervirao. nije mi bila namera da bilo koga uznemiravam 

Ma opušteno. :thumbup:

Nisi ti pravio taj klip.

Samo me iznenađuje da i dalje postoje navijači koji prave to poredjenje pa još to stavljaju u usta da izgovara jedan genije kao što je Željko. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Ma opušteno. :thumbup:

Nisi ti pravio taj klip.

Samo me iznenađuje da i dalje postoje navijači koji prave to poredjenje pa još to stavljaju u usta da izgovara jedan genije kao što je Željko. 

 

odlična fora, ja sam se nasmejao

 

nema potrebe to shvatati ozbiljno, još je smešnije što je Željko :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...