Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Pocinje da se nazire neka fizionomija ekipe, ko ce sta da radi i ko sta moze da uradi, u tom smislu dangubic mi izgleda kao 13. prase, nema sisa za njega. Cak mi ni ovaj slovenac ne strci kao dangubic. 

 

Daj tu peticu

Link to comment

Panter je nevidjeni car. Ali, kako je LeDay jebeno inteligentan igrač i lukav jebote, fascinantno. I upadljivo je kako je na svakoj utakmici Koprivica sve bolji, čvršći.

 

I fascinantno je kakva dva pingvina ima Turk Telekom u timu, naročito onaj sa brojem 40, i valjda onaj 30, haos.

  • +1 4
Link to comment

Oko izgubljenih lopti i glupih faulova, Žoc na presici kaže: sve se to dešava, i ja imam strpljenja, ali................(verovatno je hteo da kaže jebaću im sve po spisku sutra):laugh:

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

...čekajući prvu takmičarsku utakmicu kkp u ovoj sezoni... treba biti strpljiv očigledno.

Igrači i dalje leže, debljaju se, jedu torte, a keš liježe na račun.

Tu i tamo odigraju rekreativni meč na nivou druge kineske lige i vozi dalje.

Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

...čekajući prvu takmičarsku utakmicu kkp u ovoj sezoni... treba biti strpljiv očigledno.

 

Ja na to čekam evo već tačno 2 meseca ... Biće jednog dana, nadam se u 2021.godini

 

 

Link to comment
17 minutes ago, BWA said:

Igrači i dalje leže, debljaju se, jedu torte, a keš liježe na račun.

Tu i tamo odigraju rekreativni meč na nivou druge kineske lige i vozi dalje.

 

Na ruke kes ide kod nas

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Ja na to čekam evo već tačno 2 meseca ... Biće jednog dana, nadam se u 2021.godini

 

 

 

14.11. u 19h je vaša premijera u ovoj sezoni. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...