Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Oni se sprdaju a večeras nam u goste dolazi solidan tim.

Ne sviđa mi se ova karnevalska atmosfera.

Ali, kvalitet i forma su na našoj strani, tako da trijumf ne bi trebalo da dođe u pitanje.

Link to comment
20 minutes ago, BWA said:

Ali, kvalitet i forma su na našoj strani, tako da trijumf ne bi trebalo da dođe u pitanje.

 

Citam: "A i kvalitet foruma je na nasoj strani" Sta bre pise ovaj covek!? :D

  • Haha 4
Link to comment

Meni ovo super, tako se gradi hemija u svakom timu, pa sto ne i sporckom. 

Veceras ocekujem bolje izdanje u odbrani nego protiv Sportferajna i manje izgubljenih lopti u napadu.

Link to comment

imal šanse za 112-58

 

hoću li to doživeti, živ nisam da saznam (muškarac, 44 godine, pušač od 18-te sa 3 godine pauze, ljubitelj srpke kuhinje - neću zdravo oću ukusno, imam suprugu i dete od 7 godina, posao relativno stresan, strealc u horoskopu, u radnom odnosu a za koji mesec u advokaturi)

 

 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

imal šanse za 112-58

 

hoću li to doživeti, živ nisam da saznam (muškarac, 44 godine, pušač od 18-te sa 3 godine pauze, ljubitelj srpke kuhinje - neću zdravo oću ukusno, imam suprugu i dete od 7 godina, posao relativno stresan, strealc u horoskopu, u radnom odnosu a za koji mesec u advokaturi)

 

 

Hm, isto smo godište i ja sam pušač samo od 15-te i bez pauze, pravnik...ali zato bik u horoskopu.

Sad kad smo apsolvirali ove detalje, rekao bih da nema šanse za željeni rezultat večeras, ali da šanse u bliskoj budućnosti svakako postoje.

Možda već u kupu Srbije.

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, salerokada said:

Kada vidi kako se dele torte kod vas Davidovac ima da traži trejd.

 

Treba da se ugleda na Zagorca i kroz sindikat se izbori za redovnu slatku uzinu..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Nabacao neka opšta mesta, samo mi je zanimljivo bilo što je uzeo tako banalnu i očiglednu stvar da objašnjava. Inače gotivim Mićoa, zanimljiv za slušanje, ne iritira previše, za razliku od konsultanta sa druge strane brda. :D

 

@joed

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...