Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Just now, Nikodije said:

 

Vaš kvalitet činiće sve ekipe rekreativnim u aba ligi i evrokupu. Morate podhitno u Evroligu da bi imali šta da gledate. Ovo što ste odigrali dosad u sezoni potpuno je negledljivo zbog komičnih protivnika.

Da, ali to su takmičenja u kojima nastupamo.

Šta da radimo kad smo se organizaciono podigli na nivo da liga u kojoj smo prošle sezone bili sedmi sad izgleda kao biznis liga.

Link to comment
Just now, BWA said:

Da, ali to su takmičenja u kojima nastupamo.

Šta da radimo kad smo se organizaciono podigli na nivo da liga u kojoj smo prošle sezone bili sedmi sad izgleda kao biznis liga.

 

Jeste. Rado bih gledao ovaj kkp u takmičarskoj utakmici, moram da sačekam derbi za tako nešto.

Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:

Mene ovo uopšte ne radi kao kad su bili Novica, Tripković, Pekmen i ostali domaći igrači.

Meni ovi stranci kao da su domaći. Deluje i da je super atmosfera u timu i da su se skapirali sa publikom.

Link to comment

Ne treba nasjesti na ova Nikodijeva uljuljkivanja, jeste da bi sada trebalo lagano da izlazimo na kraj sa ekipama ovog ranga ali samo prije tri dana imali smo Hamburg koji sigurno nije evroligaški nivo a napravio nam je veliki problem pritiskom na loptu i agresivnom igrom na spoljnoj liniji. Ako ima nešto što Zvezda može da radi, to može.

Edited by keitel
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Vaš kvalitet činiće sve ekipe rekreativnim u aba ligi i evrokupu. Morate podhitno u Evroligu da bi imali šta da gledate. Ovo što ste odigrali dosad u sezoni potpuno je negledljivo zbog komičnih protivnika.


Naravno da ovo nije tačno i da u oba takmičenja ima ozbiljnih ekipa koje neće izgldati kao Krka protiv Partizana. Ovaj tim jeste pravljen da vrati klub u EL, al daleko je to od izvesnog i neće biti šetnje po parku.

Dobra utakmica za podizanje samopouzdanja. Madar je jedan od igrača koji ima veliki prostor za napredak, nadam se da će i on i ekipa rasti kako sezone odmice...

  • +1 1
Link to comment

Zoc se slaze sa Nikodijem. Evo kaze dis iz dzouk, bre. Vise se oznojimo na treninzima nego na utakmicama, ne trazi tajmaute i opet ne vredi. Ne zna sta vise da radi da ucini utakmice zanimljivim..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Djolle said:


Naravno da ovo nije tačno i da u oba takmičenja ima ozbiljnih ekipa koje neće izgldati kao Krka protiv Partizana. Ovaj tim jeste pravljen da vrati klub u EL, al daleko je to od izvesnog i neće biti šetnje po parku.

Dobra utakmica za podizanje samopouzdanja. Madar je jedan od igrača koji ima veliki prostor za napredak, nadam se da će i on i ekipa rasti kako sezone odmice...

 

Jedva čekam da vidim tu ozbiljnu ekipu u oba takmičenja. Zvezda svakako, druga ekipa mi ne pada  na pamet.

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

Jeste. Rado bih gledao ovaj kkp u takmičarskoj utakmici, moram da sačekam derbi za tako nešto.

Ali nije da zatvaramo utakmice.

Protivnici su mahom nedorasli, no to nije naš problem.

Link to comment

evo, kaže Žoc i da ćemo morati da dovedemo centra, postoji opasnost da se ovaj višak novca potroši po kafanama, a to nije dobro za formu. neće igrači da naručuju brokoli i kiselu papriku nego daj mešano, proju, kajmak, čvarke.....bezobrazluk jedan 

Link to comment

Polako, dečaci.
Pobedili 1 Krku i odmah je biznis liga.

Nama samo raspored ide na ruku, kao da ga je sam Žoc pisao za sebe.

Kad nas otrese neka Igokea, ima da se cedi topik od pljuvanja Ostoje, Zagora etc.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Meni ovi stranci kao da su domaći. Deluje i da je super atmosfera u timu i da su se skapirali sa publikom.
Meh. Mora da razume kad se sa tribine urla "ajde indijance ove", posebno kad cigani dođu na red, i da se prži isto kao mi.

Ovako nema smisla.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...