Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Odlican start u Evrokupu, mislim da smo bas nabrijani usli u mec i iz tog nekog pristupa i ipak malo nerealnih procenata suta smo odigrali odlicno pp.
Lose stvari su skoro 60 primljenih poena u drugom poluvremenu, bez obzira koliko su sudije kenjale i 22 izgubljene lopte od kojih 5 Madara i 6 Smailagica - ako ne laze statistika.

Link to comment

statistički podaci izgledaju fino, procenti šuta, asistencije, skokovi, blokade, neki od njih impresivno.......ali jebene 22 izgubljene lopte, mnogo je brate 

 

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, Djolle said:

60 poena za poluvreme, ovo nije moj Partizan.
 

 

1 minute ago, Ted said:

...ali jebene 22 izgubljene lopte..

 

 

E ovo je moj Partizan :D

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment

Obožavam košarku na veliki broj poena.

Mislim, General je General, ali Marusi i slične utakmice su mi baš negledljive.

Ovo je pred kraj bilo i malo neozbiljno, ali lepršavost je uvijek dobra opcija.

 

Ništa, neka se spremi sledeći.

Link to comment

nisam gledao tekmu ali, razvoj događaja podseća na dva scenarija......lako ćemo, nakon što vodimo 30 razlike ili alternativno, čim uđu rezervisti ode sve u kurac

 

vidim da Ledej danas nije imao standardni broj minuta, Kuruc nikakav broj, Glas nije ni ulazio, Trifunović kao da nije. deluje da nam je uzak roster za ovako bogat raspored. no dobro, sad počinje ritam dve tekme nedeljno pa ćemo uskoro videti. a Željko i reče pre neki dan da moraju da se priključe malo i ovi sa niskom minutažom. mislim, ne možemo imati 10 Ledeja i 5 Pantera  

Link to comment

a u poslednjoj četvrtini je imao lični trening......suzbijanja neodoljive želje da nekoga ubije :D

 

inače

 

Quote

Partizan je ove večeri po prvi put još od 2006. godine kada je u "Pioniru" pala Cibona sa 101:92, uspeo da premaši "stotku" u Evropi! Tada je Kosta Perović dominirao sa 23 poena i devet skokova, a ekipu je sa klupe predvodio Duško Vujošević.

 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...