Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

12 hours ago, April said:

Da izvinete, meni je ovo sve još uvek jedno veliko ništa.

 

 

Pa dobro, za sledeću sezonu je planirano da budemo kao CSKA. 

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

 

 

Pa dobro, za sledeću sezonu je planirano da budemo kao CSKA. 

 

Mene Leday potpuno fascinira. Kad ga vidis na slici deluje ko da ima dosta kilograma viska, debele noge, guzica, sav je okrugao, a igra i krece se s neverovatnom lakocom, elegancijom i samopouzdanjem. Ono, kad je na terenu vuce te da pratis sta radi gde god da je lopta.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Samo ima jako cudan izbacaj pri sutu.

 

Avramovic konstitucijom malo podseca na Tepica, blago pogrbljen i ruke do kolena. Tu se naravno podudarnosti zavrsavaju, Avramovic je malo energicniji igrac, ali i sa duplo manjim kosarkaskim IQom.

Link to comment

Ja verujem da tajna Ledejove igre lezi u onom rancu sto stalno vuce sa sobom. Kapiram da je to neka Sport Bili torba, koja mu daje supermoci..

  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Samo ima jako cudan izbacaj pri sutu.

 

Avramovic konstitucijom malo podseca na Tepica, blago pogrbljen i ruke do kolena. Tu se naravno podudarnosti zavrsavaju, Avramovic je malo energicniji igrac, ali i sa duplo manjim kosarkaskim IQom.

Juče je odigrao prvu dobru utakmicu u kkp. Čim ne prangija, dobro je. Ulazi i odbrana, dosta je od njega. Imao je samo onaj jedan mentolski pas u ćošak.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, shimpr said:

Ne znam, meni je ovo sve jos uvek jedno veliko nista

+1

 

Jos uvek cekamo trofej. Ako ga ne bude do kraja godine, da se razilazimo i da neki mladi trener dobije priliku. 

  • +1 4
Link to comment
36 minutes ago, *edited by mod said:

+1

 

Jos uvek cekamo trofej. Ako ga ne bude do kraja godine, da se razilazimo i da neki mladi trener dobije priliku. 

Obavezno, nije Partizan krava muzara.

Skresati budžet i angažovati Vrapca i Ratkovicu, kao i Pusicu.

 

Na klupu postaviti Gasica.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...