Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

4 minutes ago, BlackGeorge said:

Lidej je najbolji igrač Jadranske lige. 

 

Covek se igra kosarke. I cini saigrace boljim. Privilegija gledati ga u svetom dresu..

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Znači, kad se organizaciono, a prevashodno marketinški podigneš, onda nema zime na ovakvim gostovanjima.

 

Radnici na parketu odrade posao i idu dalje.

Idu iz utakmice u utakmicu i ne osvrcu se.

 

Nama navijačima preostaje samo da uživamo.

Bravo Željko, bravo momci.

  • +1 1
Link to comment

Jest deluje da je malo previsoka razlika na kraju
Leday na EL nivou, raduje i Madarova Zagorova partija mada koliko mi se cini imao je negativan +/-

Sad da pocnemo i kampanju u Evropi kako dolikuje

Edited by lord_s
htedoh reci Zagorova, a i imao je pozitivan +/- za 1 :D
Link to comment

Da izvinete, meni je ovo sve još uvek jedno veliko ništa

 

Nema tečnosti, nema protoka lopte, nema gruva u toj igri. Kad prigusti, Zak i Smajli naprave razliku, pa se onda opet malo igraju deca. To će tako ići dok ne naletimo na neke krupnije dečake, a otrežnjenje sledi već protiv Cigana. Na ruku nam ide što je ABA ove godine ipak slabija nego prethodne.

 

Kapiram ja da je Žoc napravio micu trakalicu da mu skupi igrači drže stvari  pod kontrolom, a da mu tri četvrtine utakmice služi za uigravanje i trening, i kapiram da će to na zimu dati rezultat, ali mi se ipak čini da ovom timu sleduje doselekcija na 1 i 5, tako da će se to osetiti na rezultatima, možda i na ukupnom utisku cele sezone.

Link to comment

Rezultat nikad ne laže.

Bili smo bolji od braće iz Agrama taman za onoliko koliko je iznosila razlika.

Cibosi su vrlo simpatična ekipa, no to nije tim za velike domete.

 

Mi jesmo.

Link to comment

Imali smo 20 asistencija naspram 12 izgubljenih lopti. Sta ce tek da bude kad bude protoka lopte i tecnosti, ne smem ni da zamislim. U stvari mogu, bice 112:57.. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, April said:

Da izvinete, meni je ovo sve još uvek jedno veliko ništa

 

Nema tečnosti, nema protoka lopte, nema gruva u toj igri. Kad prigusti, Zak i Smajli naprave razliku, pa se onda opet malo igraju deca. To će tako ići dok ne naletimo na neke krupnije dečake, a otrežnjenje sledi već protiv Cigana. Na ruku nam ide što je ABA ove godine ipak slabija nego prethodne.

 

Kapiram ja da je Žoc napravio micu trakalicu da mu skupi igrači drže stvari  pod kontrolom, a da mu tri četvrtine utakmice služi za uigravanje i trening, i kapiram da će to na zimu dati rezultat, ali mi se ipak čini da ovom timu sleduje doselekcija na 1 i 5, tako da će se to osetiti na rezultatima, možda i na ukupnom utisku cele sezone.

Kako ništa?

Tri gostovanja u Hrvatskoj i tri trijumfa, kod kuce zajebancija.

Igramo šta igramo, takva je konkurencija.

Neće biti nikakvih bolnih otrježnjenja, jer niko razuman nije ni opijen ovim partijama.

 

Biće ovo dosta dobro.

Link to comment
Just now, BWA said:

Neće biti nikakvih bolnih otrježnjenja, jer niko razuman nije ni opijen ovim partijama.

 

Nadam se da je tako. Tako bismo najbrže napredovali.

Link to comment
Just now, April said:

 

Nadam se da je tako. Tako bismo najbrže napredovali.

Slažem se.

KKP je prvi favorit ABA lige, a po nekim kladionicama i favorit broj 1 u EC.

To nije baš realno, ali nije ni daleko od toga.

Treba kritikovati ono što ne valja, ali ovo nije loše.

Krucijalan je rezultat u prvih nekoliko kola, a to imamo. Bitno je da se bodovi ne prosipaju po Splitu, Zadru, Baru, da ne kažem Laktasima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...