Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, Banjo said:

 

Cekaj, polako, stani. Znaci ako nas dobiju sa vecim budzetom od nas to je onda magija i alhemija, dok se podrazumeva da Radonja ucuka Robiju sa jeftinijim timom.

 

 

 

Čekaj, polako, stani sa klošarskim forama da citiraš pola rečenice pa onda sa time kao diskutuješ. Napisao sam: robijina magija i majstorstvo vrhunskih stranaca. Budžet direktno me ne zanima, ali je implicitno uključen u tom delu koji si izostavio da bi mogao lakše da troluješ. Budžet mi je rekoh nebitan, a mi smo kao tim trenutno bolji. Pod magijom trenera podrazumevam da značajno unapredi tim tokom sezone, što će biti neophodno da bi Partizan mogao da parira Zvezdi, a moraće i ovi skupi stranci da odigraju vrhunski. Dobar trenerski posao i dobre partije celog tima po meni neće biti dovoljne. Moraće Ledej, Panter i Obradović da odrade bogovski posao i to je jedina Partizanova šansa - to je bio moj odgovor na ovde razmatranu mogućnost da Zvezda u plejof uđe umorna i potrošena, što po meni nije mnogo verovatno.

 

Što se selekcije tiče, i meni se više sviđa Zvezdina selekcija. Obradović voli da na početku angažmana u novom klubu ima beka skorera ubicu koji će individualnim kvalitetom da premosti period dok se ne uspostavi sistem. Meni se ne sviđa što je toliko platio jednog tj. dvojicu igrača, ali jebi ga, on je Željko Obradović, a mi smo realno nemači pojma. Dosta stvari i ne znamo. Ne znamo da li je Željko mogao da dovede Kalinu, ali je potrošio pare na Ledeja i Pantera ili nije ni imao tu opciju dok Radonja jeste. Drugo, nije klub samo trener, to će ti svi treneri potvrditi. Iza Radonje stoji jedan uhodan sistem koji uključuje dosta stvari koje mi ne vidimo, a i neke koje vidimo, kao što je vrlo solidna baza domaćih igrača uključujući novu senzaciju Lazarevića, zatim Dobrića itd. Bilo kako bilo, ja sam presrećan što nam je Radonja trener i ne bih ga menjao ni za Robiju. Uopšte ne mislim da Partizan ima neku ogromnu prednost na klupi pod trenutnim uslovima. Drugačije bih mislio da i jedni i drugi imamo budžet od 30 miliona. Tu je Obradović tata, a ako već ove sezone dobije Radonju u finalu, onda je i u ovim uslovima tata, bez obzira što verovatno ima malo veći budžet. Svakako bi bila senzacija da u sledeće tri godine ne uzme ABA titulu ako Vučić, pardon Nordeus, pardon Nordeusov bivši vlasnik, posle izbora ne odustane od Partizana.

Edited by Heaviside
Link to comment

uopste ne treba upadati u klopku tih kretenskih prica o budzetu u smislu sportskog rivaliteta

budzeti i kk cz i kk partizan jesu itekako bitni, ali u nekom drugom smislu, poslovanje ta dva kluba dosta govori kako funkcionise nasa drzava i lepo ocrtava probleme u nasem drustvu

finansiranje ta dva kluba, ljudi koji su na njihovom celu itd je vise nego skandalozno

 

ali sa cisto sportske, kosarkaske strane, ovo je divna sezona za sve u srbiji ili makar one koji navijaju za blizance, a jbg takvi su ogromna vecina

te alibi, patkomerske price sa rsb i sta je vec grobarski pandam tog sranja kako protivnik ima veci budzet, kmecanje zbog toga je toliko jadno na vise nivo

 

zvezda i partizan valjda nikad nisu "zbirno" bili jaci, jos je taj kvalitet istina u dva prilicno razlicita koncepta u velikoj meri podjednako rasporedjen

dodatno na klupi partizana je trener sa najvecim rejtingom ikad, odnosno najtrofejniji trener evrope

dok je na klupi zvezde njen najtrofejniji trener i sigurno covek koji najbolje poznaje rad u ovakvoj zvezdi

dva, za svaku stranu, gotovo idealna resenja

 

covek mora biti bas potpuni kreten da pretpostavi jadnu pricu o budzetima tom fenomenalnom sportskom nadmetanju i uzivanju u kosarci

naravno, ako ga kosarka uopste zanima, a ne iskljucivo patkometrija i projektovanje svoje velicine kroz eventualne uspehe drugih

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
30 minutes ago, Heaviside said:

Čekaj, polako, stani sa klošarskim forama da citiraš pola rečenice pa onda sa time kao diskutuješ. Napisao sam: robijina magija i majstorstvo vrhunskih stranaca

 

 

Znaci ovaj nastavak recenice koji nisam citirao bitno menja poentu da je Robija magija ako pobedi Zvezdu sa skupljim timom. Ti sad kao da nisi to rekao nego sam ja izveo egzibiciju sa seckanjem i citiranjem odredjenih delova.

 

Sto se tice price o budzetu, nju je u nasu kosarku uneo Dusko Vujosevic, bukvalno na svakoj bogovetnoj kzs pred mec u EL.. ako izgubimo budzet, ako dobijemo alhemija magija. Pa onda ono dzaba vam novci moji sinovci, a ima skuplji tim u tim trenutku.

 

Sto se tice baze domacih igraca i nekog toboze sistema koji je zatekao Radonja, ni ta Saviceva prica ne pije vodu jer su slicnu ili bolju bazu imali Alimpije, Sakota, Obrad i Tomic pa su prdnuli u cabar.

 

 

Ako cemo precizno, nasledio je Lazica, Dobrica, Davidovca, Simonovica i Kuzmica. Istina je da svi igraju dobro, ali je istina da pre Radonje nista nisu znali kao konji, bukvalno.

 

Link to comment

Tačno treba otvoriti posebnu temu za ovu budžetometriju. Ajde sad da batalimo tu priču, makar do derbija, mada znam da je to preoptimistično.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Koji si ti smarač

 

 

Nisam smarac, isprozivas me i kad ti odgovorim onda sam smarac. Ti nemoj vise pisati gluposti pa te nece niko ni smarati.

 

I povlacim se sa teme, preterao sam. Ne odgovaram ovde vise nista.

 

Aj zdravo.. izvinjavam se 

  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, James Marshall said:

Tačno treba otvoriti posebnu temu za ovu budžetometriju. Ajde sad da batalimo tu priču, makar do derbija, mada znam da je to preoptimistično.

Ljudi večito umesto da se takmiče da bude što veći budžet, žele da dokažu da je što manji.

Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Ljudi večito umesto da se takmiče da bude što veći budžet, žele da dokažu da je što manji.

I onda se pitaju kako vlada onaj što kuka kako nikad nije bio na odmoru, što se oblači iz fundusa i vozi staru Škodu.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

Ima tema za budžete, Omiljeni blizanac vs Ružno pače.

Super je.

 

 

tamo se postuje u skladu sa načelom moj je manji i ponosim se time 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

Evo ovi sto bi nas odvalili 20 razlike gube 22 od igokee na poluvremenu

A Budućnost u PG se mučila protiv Splita.

Mi ih u Splitu lagano odradili, ali ne valja to ništa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...