Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

6 hours ago, Azdaja said:

Šteta za Murica taman bila scena sa decom mu koja su preslatka. Nadam se da je lakša distorzija.

Nisam ga mirisao ali je sve bolji.

 

Ovi su muka i jad, ispadaju iz lige lagano.

 

Tek nas čekaju ozbiljne tekme.

 

Kad je žreb za Eurokup?

 

Pa zapravo ne, ne čeka vas mnogo ozbiljnih utakmica, nekoliko u aba ligi i nekoliko u Evrokupu, većina će biti poput ove tri - otaljavanje i dosada protiv nedoraslih protivnika. Mnogo ste kvalitetom iznad ovog nivoa, ovakvom kkp je mesto u Evroligi. Posebno ako ćete se još pojačavati, kažu centar sigurno.

Link to comment

zapravo da :fantom:

od 20ak protivnika u regularnom delu aba i evrokupa, ova tri protivnika protiv kojih je partizan igrao spadaju u 5 najslabijih

daleko od toga da su svi ostali partiznov nivo, ali u ogromnoj vecini su tezi protivnik od ova tri i sumnjam da ce ovako mlada ekipa u ovoj fazi rutinski sve to otaljavati

 

nego, sto partizan nije zadrzao jaramaza ili jos bolje, cemu avramovic "umesto" jaramaza

obojica su nesto izmedju 1 i 2, slicnih godina, na stranu sto je jaramaz izvesno kvalitetniji i samim stilom igre bi vise odgovarao ovoj ekipi partizana

Link to comment

Jare je imao dogovor sa Bajernom tj Trinkijem pre povratka Željka i hteo da igra EL.

 

Siguran sam da ne jure sa centrom i još vagaju jer je raspored stvarno savršen.

Link to comment
14 hours ago, MocaVukotic said:

Meni se nesto bas i ne svidja, mada tek prvi put gledam ove sezone, valjda ce vremenom to da bude bolje. Na kraju grafika kaze off reb 4-10, dok se to ne promeni nema tu neke velike nade. Gledao sam cigabe protiv makabija, da nije crvenih dresova mislio bih da su partizan. Da smo igrali danas s njima opeglali bi nas 20 razlike 

 

verovatno je tačno da bi nas opeglali, sa koliko razlike ne mogu da nagađam, ali ne bi bila neizvesna tekma

 

njihova prednost je u ovom trenutku značajna, ali po mom skromnom mišljenju ona će se vremenom (utakmicama) smanjivati. evo i zašto. nemaju puno novih igrača. većina ovih što su došli jesu novi u smislu da su pristigli skoro, ali su uglavnom u pitanju povratnici (Kalina, Mitrović, Nejt, Cirbes), znači igrači koji se vraćaju u klub u kome su bili, kod trenra kod koga su igrali. Ivanović je nov u smislu da nije igrao za njih, ali igra abu 100 godina i radio je sa Radonjom, tako da i on u suštini nije nov. novi su ovi stranci, Vajt, Holins. pored toga postoji grupa igrača za koje čovek ima utisak da su tu od osnivanja kluba (Dobrić, Lazić, Davidovac) i na sve to imaju iznenađenje u vidu ovog Lazarevića koji igra neverovatno za sada. dalje, (nemam statistiku pa malo nagađam) čini mi se da su u proseku stariji i iskusniji tim, barem za četiti, pet godina u proseku. kad se sve to sabere, zaiste ne čudi što su relativno brzo uspeli da se dovedu u stanje koje lič na vrhunac forme, što im nisu poremetile ni povrede i odsustva.

 

kad uporediš sa nama vidi se da je sve različito. Obradović ne verujem da je do pre dva meseca radio sa bilo kojim od igrača koje sada trenira. realno, njemu je novina i to što do sada nije radio sa ovaku uskim budžetima, odnosno i sa njegove strane mora da bude nekog prilagođavanja. ne postoji neka osovina, u smislu igrača koji su tu 100 godina. igrači se ne poznaju, nikada nisu igrali zajedno i u proseku su dosta mlađi i neiskusniji od glavnog konkurenta. tako da se radi o tome da se kreće od nule, u svakom pogledu. neke igrače faktički još nismo ni videli a projektovani su do budu nosioci, tipa Kuruc. selekcija nije kompletirana, centar se još uvek traži. ovo je zamišljeno kao trogodišnji projekat, a od te tri godine smo skrckali par meseci, odnosno par nedalje takmičarskih utakmica.

 

tako da, kada se sve uzme u obzir, jasno je ko bi u ovom trenutku bio apsolutni favorit.

 

ono što će biti zanimljivo jeste da vidimo kojom brzinom će naš projekat da se razvija i kako će Zvezda da se nosi, u smislu održavanja forme, sa jezivim rasporedom i teškim protivnicima u nizu. mislim, imamo i mi gužvu sa rasporedom ali sa protivnicima koji su, uglavnom, za klasu ili dve ispod EL nivoa. nije isto kad gostuješ CSKA ili Barsi ili Hamurgu i Trentu.

 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Lagana pobeda, trifa trojka dvojka zakucavanje, skok, asistencija, svugde ga je bilo, dangubic lane moje kako je samo poskocio pa hop ko haris brkic stil lagano poentiranje, zagor radence zagorac se raduje dangubinom kosu kao da je za pobedu, a tad je bilo 25 razlike, lidej igra taman koliko treba, bam banana jedna pa druga, onda skok pa kos i tako opet, nadam se da nije ozbiljnija povreda dalasenceta mura koji se brzo uklopio i ima sut dobar i lagano poentira, kevin panter tigar lav geopard lepard jaguar mnjau mnjau cipikau, izraelac se dosta trudio, bice bolje, promasio bacanja, izgubio lopte, zeljko ce da ga sredi, kako lagano igra mladi balsa koprivica, slican je kao otac, ko je gledao slavisu sve mu je jasno, svidja mi se sto je tu i miletic, mlad centar spreman da uci i napreduje, a sta reci za smajlija alena smailagica, sve fore zna, nesto je pokupio iz borce, a nesto iz amerike, raduje se pogodjenoj trojci, to volim, nije ravnodusan, aleksa je bio svudabna terenu, prosto je leteo, za njega nema izgubljene lopte, kako je zeljko zaurlao na +26, presrecan sam

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Azdaja said:

Jare je imao dogovor sa Bajernom tj Trinkijem pre povratka Željka i hteo da igra EL.

 

Siguran sam da ne jure sa centrom i još vagaju jer je raspored stvarno savršen.

hvala

1 hour ago, theanswer said:

Po pedeset put Jaramaz je već imao dogovor sa Bajernom 

hvala i izvini jbt :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...