Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Šteta za Murica taman bila scena sa decom mu koja su preslatka. Nadam se da je lakša distorzija.

Nisam ga mirisao ali je sve bolji.

 

Ovi su muka i jad, ispadaju iz lige lagano.

 

Tek nas čekaju ozbiljne tekme.

 

Kad je žreb za Eurokup?

Link to comment
5 minutes ago, Azdaja said:

Šteta za Murica taman bila scena sa decom mu koja su preslatka. Nadam se da je lakša distorzija.

Nisam ga mirisao ali je sve bolji.

 

Ovi su muka i jad, ispadaju iz lige lagano.

 

Tek nas čekaju ozbiljne tekme.

 

Kad je žreb za Eurokup?

Davno je žrijebano.

Prvu igramo sa Hamburgom u gostima.

Link to comment

Meni se nesto bas i ne svidja, mada tek prvi put gledam ove sezone, valjda ce vremenom to da bude bolje. Na kraju grafika kaze off reb 4-10, dok se to ne promeni nema tu neke velike nade. Gledao sam cigabe protiv makabija, da nije crvenih dresova mislio bih da su partizan. Da smo igrali danas s njima opeglali bi nas 20 razlike 

Link to comment

Stoji da imamo problema u skoku.

Na kraju krajeva, centar će se sigurno dovesti, pa ce se taj segment sigurno popraviti.

Podgorica je večeras imala brdo promašenih šuteva pa i tu treba tražiti razlog većeg broja njihovih off skokova.

Link to comment
32 minutes ago, MocaVukotic said:

Gledao sam cigabe protiv makabija, da nije crvenih dresova mislio bih da su partizan. Da smo igrali danas s njima opeglali bi nas 20 razlike 

 

U ovom trenutku svakako. Imamo dosta igrača koji imaju dosta visoke limite a sezona je dugačka, vidjećemo.

Link to comment
1 hour ago, keitel said:

 

U ovom trenutku svakako. Imamo dosta igrača koji imaju dosta visoke limite a sezona je dugačka, vidjećemo.

 

Nikako. Ni u ovom trenutku niti u budućnosti će nas Zvezda da dobije 20 razlike. Samo lagano. 

Link to comment

Ako dozvoljavate izneo bih svoje vidjenje ove ekipe Partizana, bez potrebe za merenjem patke. Imao sam potrebu dok ste bili u euforiji, Zoc, trofeji, dogodine f4, sad kad ste se spustili na zemlju nema sta ni ja da vas diram.

 

Prvo, izuzetno lose odradjena selekcija, ako izuzmemo Smajlija koji je jedini ubod. U sezonu ulazite na pleju samo sa Madarom koji je telenat ali neproveren igrac za ambicije kluba. Nizak i veoma sitne gradje, pa je pitanje koliko moze da izdrzi duel kad krene krljanje.

 

Ova ekipa nije jeftina.. Ugrubo je to oko 7m sve sa strucnim stabom.. pored pleja nemate ni centra, dve najvaznije pozicije nepopunjene.

 

Lidej i Panter su igraci koji vrede svaku paru, prave razliku.. nisu preplaceni, ali ekipa mora imati mnogo veci budzet da sebi priustili takva 2 igraca. Neobicna je tolika razlika u kvalitetu izmedju njih i ostalih igraca u ekipi. Moze da se desi postava Avramovic, Panter, Trifa, Lidej i Koprivica npr. 

Ekipa isuvise zavisi od njih dvojice.

 

Jos jedan koncepcijski problem je sto su samo 2 igraca u stanju da igraju odbranu.. Danguba i Lidej.

 

Najskuplja ekipa na ovim prostorima od kad se igra kosarka, odgovorbost je samo na Robiji. 

 

Videcemo kad krene EC i neki ozbiljniji protivnici koliko mozete i vredite.. Grupu i sistem takmicenja kao da vam je Tegeltija birao.

Edited by Banjo
  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, Banjo said:

ali ekipa mora imati mnogo veci budzet da sebi priustili takva 2 igraca

 

Cekaj, zar se ne radi o najvecem budzetu u istoriji covecanstva?

Link to comment

Dodao bih da ova ekipa place za Jovicem. Mislim da su Raskovic i Robija u odlicnim odnosima ako ne i kumovskim.

Od pocetka sezone strepim da ne zavrsi kod vas, pa ne morao ni kod nas onda :)

Edited by Banjo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...