Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Meni još bode oči ovih par utakmica da niko ne zna kršten blok da napravi. Isto jbte građenje pod košem:isuse:. Al dobro, to su stvari koje će da se utezu. 

 

Jel ide Murici u Kinu na kraju il je patka?

 

 

Link to comment

Trifa je amaterski ispao u odbrani i posle toga ga Žoc nije vraćao, vaspitno, a i da bi drilovao Glasa. Dve promašene otvorene trojke nemaju veze sa tim.

 

Što se Dange tiče, nije od koristi u ovakvim utakmicama jer je u napadu igrač manje, a kretnje u odbrani protiv slabijih ekipa, dok ne zagusti(a u Splitu nije), neka uče ovi slabiji defanzivci(Glas je tu i najgori, iskalkulisao je Željko tu sa Trifinom greškom koja mu se retko desi), a mogu više doprineti u napadu ako im je dan.  

Edited by Milošica
Link to comment
11 hours ago, Ted said:

ko je propustio meč protiv Splita..........nije puno propustio :)

Meni se svideo meč. Bio nešto zauzet pa sam odgledao na preskoke a sada ceo natenane. Skroz ok za nov, još zelen Partizan.

Jedino što mi se nije svidelo je što je hrvatski reporter pričao o onoj laži da je tim od 15 miliona evra. Više se veruje onom govnarku novinaru nego šta klub zvanično kaže.

 

E super za Mozlija ako je istina!👍

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

lepo za Kuruksa, jedva čekam da ga vidim

 

taj Derbi SC je, cenim, nešto tipa Zadar, Split........nije mogao bolji žreb da bude, s obzirom na sve. igramo prvo tri kola protiv ekipa gde nije ni bitno dal igraš kući il na strani. i koje će, može biti, na kraju i da zauzimaju poslednja tri mesta

 

ako im Čačak ne pokvari računicu :D

 

Edited by Ted
Link to comment

sc je bokanov fmptm

 

imaju izvesnog mageeja, boljeg šutera aba liga nije videla prži sa svih pozicija bez napora, ima čak i neki rekord ncaa kao trojkaš. al mu je to i jedino oruđe, sve ostalo je kao drvo da si postavio na teren

Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

sc je bokanov fmptm

 

imaju izvesnog mageeja, boljeg šutera aba liga nije videla prži sa svih pozicija bez napora, ima čak i neki rekord ncaa kao trojkaš. al mu je to i jedino oruđe, sve ostalo je kao drvo da si postavio na teren

A koj on. Akojon.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...