Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

14 minutes ago, hooyadahoo said:

Opet po Zagoru zbog jednog faula :) faul je bio potpuno mentolski, slažem se, ali je osim toga odigrao odličnu utakmicu. Čak je imao i onu jednu bananu u kontri :)))

 

Balša je došao iz koledž košarke na megdan Lukoviću koji se sa dosta velikim uspehom godinama bije sa aba mesarima, polako.

 

Trifa lepo odigrao, da mu je ušla još koja trojka bila bi to za njega jedna od najboljih utakmica u svetom dresu. Meni je nekako najviše ostao u sećanju onaj catch and shoot sa bacanja negde, lepa akcija, ko nekad Danilović sa 5 metara, kada je to za njega bio procentualno isti šut ko i kucanje. 

 

i još jednom Avramović i neću više. Jbte on je ispalio 13 kamena juče, od kojih su pola bili nerezonski, a pola posle muljanja pola napada u krug u krug u krug pa opet. You spin me round baby, right round. Mislim Panter je šutnuo valjda 8 puta. On može da bude koristan ako mu Zoc dobrano stisne jaja, ima dobru promenu ritma, brz je, u kombinaciji sa dugačkim rukama zahvalan i odbrambeno. 

 

Kakvih je sve faulova Zagorac napravio u skorije vreme, ovaj je bio ništa. Nažalost kurčio sam se sa slobodnim terminima a onda mi uleti da menjam drugara na treningu i mogao sam samo da odgledam prvo poluvreme i čitam za taj faul. Na kraju kad sam pogledao snimak sinoć, vidim da i nije tako strašno. Zato je prvo poluvreme odigrao odlično. Možda bi Rade trebalo da radi malo više na pull-up trojkama kad već postoji tendencija da tako koristimo mismečove u napadu. U svakom slučaju bolje nego pullup dvojka sa 6m. 

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

 

Kakvih je sve faulova Zagorac napravio u skorije vreme, ovaj je bio ništa. Nažalost kurčio sam se sa slobodnim terminima a onda mi uleti da menjam drugara na treningu i mogao sam samo da odgledam prvo poluvreme i čitam za taj faul. Na kraju kad sam pogledao snimak sinoć, vidim da i nije tako strašno. Zato je prvo poluvreme odigrao odlično. Možda bi Rade trebalo da radi malo više na pull-up trojkama kad već postoji tendencija da tako koristimo mismečove u napadu. U svakom slučaju bolje nego pullup dvojka sa 6m. 

ja sam gledao samo prvo, odlican je bio zagorac

 

na osnovu tog prvog nije mi bas jasno kako je zadar uhvatio prikljucak, bili su bas nemocni u napadu

Link to comment
9 hours ago, pbg12345 said:

ja sam gledao samo prvo, odlican je bio zagorac

 

na osnovu tog prvog nije mi bas jasno kako je zadar uhvatio prikljucak, bili su bas nemocni u napadu

 

pa desilo se ono što se dešavalo i u pojedinim pripremnim utakmicama, tipa Monako ili Panata. posle odličnog prvog poluvremena, kada izgleda da je tekma pod kontrolom, sledi pad u drugom, protivnik sustiže. stao je napad, nije bilo dobrihi rešenja, loš procenat sa distance

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

 

pa desilo se ono što se dešavalo i u pojedinim pripremnim utakmicama, tipa Monako ili Panata. posle odličnog prvog poluvremena, kada izgleda da je tekma pod kontrolom, sledi pad u drugom, protivnik sustiže. stao je napad, nije bilo dobrihi rešenja, loš procenat sa distance

 

Plus su nam pokupili gomilu lopti ispod naseg kosa

Link to comment
On 27.9.2021. at 11:05, J-♣ said:

Tradicija je takva da smo ih samo jednom dobili u Zadru (nisam siguran, bez guglanja sam napisao), tako da pobeda od 3 razlike je za šututur od sreće.

 

U najavi utakmice na aba sajtu pisu i dosadasnji h2h dve ekipe.


Head to head in the regional league: In total 12:22; In Zadar 10:6.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...