Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

5 minutes ago, J.R. Cash said:

Ma ne vredi, Zagorac je imbecil.

 

I ovo je bilo 8 sekundi.

Ako je tacna grafika na ekranu, i celih 10, 14 je bilo do kraja napada kad su presli centar

 

 

 

Link to comment

Jbte ladno je ubacio Avramovića umesto Muricija, i ovaj mu se lepo odužio sa 2 kamena sa ramena.

 

Na sreću nas nije koštalo ovaj put.

 

Edit: i Panter mu posle objašnjava, al ne vredi. 

Edited by hooyadahoo
Link to comment

Ne znam kako Zeljko misli da napravi bilo sta bez beka koji ume da doda loptu. Od ove cetvorice trojica ne pokusavaju, a jedan uvek kasni i ne vidi nista. Ostatak rostera ce biti skroz dobar kad se vrati Kurucs i kad/ako se pogodi centar.

 

Mur nam je danas verovatno dobio utakmicu, ali bi bekovska linija izgledala mnogo bolje da je umesto njega doveden plej drugacijeg tipa. Neki pnr profesor, veci, igrac zbog kog bi se Danas pitao odakle pare.

Link to comment

očekivao sam tešku utakmicu i neizvesnu. očekivao sam i još lošiju našu igru

 

u prvom poluvremenu je izgeldalo da držimo utakmicu pod kontrolom i da ćemo rutinski da rešimo. drugo poluvreme dosta lošije. spasli Mur i Ledej pred kraj. dosta igrača bez doprinosa, Smajli i Madar npr, od Koprivice se i ne može sad očekivati puno + Kuruc nije igrao + nemamo centra.

 

porođajne muke, ishod pozitivan, ja zadovoljan

 

ova druga tekma bi trebalo da bude nešto lakša, odnosno protivnik je još slabiji od Zadra

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Šta kvalifikuje Koprivicu da bude centar kkp osim to što je sin Robijinog ortaka? 

 

pa on je doveden kao neko ko može da postane centar.....projekat. ne računa se on kao neko od koga se očekuje da sada nosi i rešava i da mu se divimo. malo me iznenadilo što Miletić nije korišćen danas

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 

pa on je doveden kao neko ko može da postane centar.....projekat. ne računa se on kao neko od koga se očekuje da sada nosi i rešava i da mu se divimo. malo me iznenadilo što Miletić nije korišćen danas

 

Nije svaki mlad igrač prospekt.

Iznenadilo me što vas je Zadar fizički pojeo, šta onda možete da očekujete protiv Zvezde? 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Nije svaki mlad igrač prospekt.

Iznenadilo me što vas je Zadar fizički pojeo, šta onda možete da očekujete protiv Zvezde? 

Pa verovatno ovaj jeste, čim dobija ozbiljnu ulogu(na stranu to što prvi centar još nije došao) u najskupljem timu Partizana u istoriji, od strane jednog od najboljih evropskih trenera.

 

Aj da sačekamo malo.

Link to comment
12 minutes ago, J.R. Cash said:

Ne znam kako Zeljko misli da napravi bilo sta bez beka koji ume da doda loptu. Od ove cetvorice trojica ne pokusavaju, a jedan uvek kasni i ne vidi nista. Ostatak rostera ce biti skroz dobar kad se vrati Kurucs i kad/ako se pogodi centar.

 

Mur nam je danas verovatno dobio utakmicu, ali bi bekovska linija izgledala mnogo bolje da je umesto njega doveden plej drugacijeg tipa. Neki pnr profesor, veci, igrac zbog kog bi se Danas pitao odakle pare.

Tako nekako. Madarfakar se usro u gaće danas, ali on bi mogao da radi to što pričaš, bar meni tako izgledao u par utakmica pre ove. Danas je imao nekoliko lepih šansi da spusti loptu u reket, ali nije, ko što nije nijednom šutnuo niti krenuo u prodor

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Nije svaki mlad igrač prospekt.

Iznenadilo me što vas je Zadar fizički pojeo, šta onda možete da očekujete protiv Zvezde? 

 

neko je procenio da jeste, a taj neko je daleko kompetentniji od mene, pa bih se tu zaustavio

 

ne očekujem ništa protiv Zvezde niti o njoj sada razmišljam. ono što je bitno jeste da kreću takmičarske utakmice. očekujem da se tim uigra, da raste, da se popuni pozicija centra i da idemo lagano napred.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...