Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Gledao Brindizi našega Perkinsa protiv Armanija i prešao je put od poluvremena gde sam mislio jbt kako ovaj lik zabada ugovore i dalje do drugog dela gde je bilo pravićemo ga od blata ove sezone. 

Link to comment

Zna li se sta planiraju sa mileticem i stepanovicem

Nit su za ovakav partizan, nit za dunav/kls

Nadao sam se da bi po cacanskoj liniji mogli zavrsiti u borcu, ali borac ocigledno ima vece ambicije :fantom:

 

Bez sale, zaista ne vidim sta cete sa njima. Glupo da presede sezonu, a ne vidim gde bi mogli na pozajmicu

Eventualno mladost, pa da igraju aba2

Link to comment
28 minutes ago, pbg12345 said:

Zna li se sta planiraju sa mileticem i stepanovicem

Nit su za ovakav partizan, nit za dunav/kls

Nadao sam se da bi po cacanskoj liniji mogli zavrsiti u borcu, ali borac ocigledno ima vece ambicije :fantom:

 

Bez sale, zaista ne vidim sta cete sa njima. Glupo da presede sezonu, a ne vidim gde bi mogli na pozajmicu

Eventualno mladost, pa da igraju aba2

 

Iskreno, mene vise zanima sta sa Glasom kojeg jos ne potpisuju.

 

Naci ce se neka Igokea za ovu dvojicu, ne brinem. :)

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, chandra said:

 

Iskreno, mene vise zanima sta sa Glasom kojeg jos ne potpisuju.

 

Naci ce se neka Igokea za ovu dvojicu, ne brinem. :)

 

Stekao sam utisak da ga Žoc mnogo gotivi, ali to neće biti dovoljno za minutažu.

  • +1 1
Link to comment

Doveli smo nekog malog Mađara iz Brašova, ima 14 godina, plej, ozbiljan talenat neki. 

 

Daleko su ti tinejdžeri od karijere, ali ceo Savić fazon skupljanja prospekata da uče kod nas mi je totalno super. 

 

Miško kupio snajper.

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, April said:

Daleko su ti tinejdžeri od karijere, ali ceo Savić fazon skupljanja prospekata da uče kod nas mi je totalno super. 

totalno revolucionaran koncept, moram da primetim

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...