Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

7 minutes ago, samo_opusteno said:

Dok ne dozvole da izadjete na trziste moracete da se zadovoljite F4 i Nba pojacanjima i besplatnom Arenom.

 

Da, ali mozemo i da se pozdravimo sa tim snovima o kontinuitetu, zadrzavanju igraca i slicno. Zato, dok traje, traje. Iliti kad je bal, nek je maskenbal. :)

  • Hvala 1
Link to comment
37 minutes ago, BWA said:

Šalim se ja malo oko marketinga i tako toga.

 

Ali kad govorim o kontinuitetu tu sam ozbiljan.

Mi moramo iz sezone u sezonu imati neku okosnicu tima koja će se nadograđivati instant kvalitetom.

Ako između 2 sezone promijenis 10 igrača, teško možeš računati na uspjeh.

 

Dakle, dugoročni ugovori, da znamo sastav tima u svako doba dana i noći.

Znam da nije realno, ali tome treba težiti.

 

Mi vec neko vreme pravimo dugorocne ugovore, ali su oni mac sa dve ostrice. Ako pogodis igraca, super je. Svi ocekujemo da cemo dobro proci (i igracki i finansijski) sa Madarom i Smajlijem recimo. To je zato sto oni vec sa 21 godinom mogu da doprinesu mnogo, a imaju visok plafon. Ali nisu svi kao oni. Ako promasis, onda ti je teg oko vrata. Jedva smo se konacno oslobodili SJ-a (a da li smo zaista videcemo sledeceg leta :D), ovog Drekslera isto samo saljemo na pozajmice, Miletic odradjuje trecu godinu ugovora, Stepanovica smo produzili na tri godine, a tesko da ce nesto igrati. 

 

U principu, dobro je kad se sa menadzerima moze dogovoriti dvogodisnja saradnja (1+1) sa nekim vec dokazanim igracima, ali ako neko nije projektovan za nosioca, nema smisla dugorocni ugovor. Sada dok je tu Zoc, preko Raskovica mozemo da ubodemo velike talente i da im dajemo trogodisnje ugovore. Ali kad ode Zoc, opet cemo se naci u istom problemu kao pre njega..

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Mi vec neko vreme pravimo dugorocne ugovore, ali su oni mac sa dve ostrice. Ako pogodis igraca, super je. Svi ocekujemo da cemo dobro proci (i igracki i finansijski) sa Madarom i Smajlijem recimo. To je zato sto oni vec sa 21 godinom mogu da doprinesu mnogo, a imaju visok plafon. Ali nisu svi kao oni. Ako promasis, onda ti je teg oko vrata. Jedva smo se konacno oslobodili SJ-a (a da li smo zaista videcemo sledeceg leta :D), ovog Drekslera isto samo saljemo na pozajmice, Miletic odradjuje trecu godinu ugovora, Stepanovica smo produzili na tri godine, a tesko da ce nesto igrati. 

 

U principu, dobro je kad se sa menadzerima moze dogovoriti dvogodisnja saradnja (1+1) sa nekim vec dokazanim igracima, ali ako neko nije projektovan za nosioca, nema smisla dugorocni ugovor. Sada dok je tu Zoc, preko Raskovica mozemo da ubodemo velike talente i da im dajemo trogodisnje ugovore. Ali kad ode Zoc, opet cemo se naci u istom problemu kao pre njega..

Da, ovo je sve pod pretpostavkom da je Željko tu.

A Žoc neće iz KKP do penzije.

  • Wub 1
Link to comment

Da, sećamo se kako je drao neke cigane dok je bio trener u Srbiji. :fantom:

 

Patkometriju na stranu, sjajan uspeh za Božića u koga izgleda u Srbiji niko nije verovao. Sem Pekovića ili ko vam ga je postavio za trenera.

Link to comment

Intervju Lideja :

 

https://www.basketinside.com/europe-basketball/news-europe-basketball/exclusive-zach-leday-playing-for-zeljko-obradovic-in-partizan-belgrade-is-like-euroleague/

 

"... Do you consider Partizan Belgrade a small “step back” in your career today, to have big steps forward in the continuation of your career?

“I don’t think play for Zeljko Obradovic is a step back in your career (laugh ndr.). I just try to get better everyday and continuing my growth… and what I want to achieve is winning as much as possible. I’m grateful for my experience and continuing to learn with a legendary Coach as Obradovic...”  

:ziga:

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Neke stvari su prosto iznad novca.

 

Pa to, to je taj 1% koji ne moze da kupi bilo ko i bilo gde. Cak nije u pitanju ni samo Zoc, vec Zoc ovde i sada, na mestu sa kojega je krenuo i gde se vratio u situaciji nikad tezoj po klub. Tu ima neke dobre price i dramatike koja je beyond "doveli smo dobrog trenera, kupili skupe igrace, napadamo EL titulu". Moze sve ovo da se zavrsi prdezom u cabar, ali tako se pravi (i odrzava) kult.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...