Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Nego, ako smo ovako poluuigrani dobili prvaka Evrope, šta tek da očekujemo kada uigrani budemo igrali sa nekim ko je mnogo slabiji od Efesa, recimo, šta ja znam, npr pretposlednji u EL?

Link to comment
3 hours ago, johan nagel said:

Чисто хронолошки да напишем шта се десило пошто људи воле да верују у оно што би желели да чују.

 

Дакле до међусобне туче између припадника такозване јужнетрибине, све је било прилично складно, чак је и већи део хале учествовао у навијању с њима.

Од тог момента се ствари окрећу, долазимо до вчћпдр доброг дела масе и константног звиждања дотичнима кад год поведу песму.

У том моменту смо имали парадоксалну ситуацију да цела хала звижди док Партизан има типа одлучујући напад за победу, могу само да замислим како је то изгледало из перспективе Турака.

 

Све у свему једно класично гробарско вече, овакво лудило је на свакој већој фудбалскокошаркашкој утакмици, бар никад није досадно.

 

Da, totalno šizofreno cepanje. Čovek da baš nije upućen šta se dešava kod nas ne bi ništa razumeo. U ljudima se stvorio takav odijum prema svemu što dolazi sa Juga da se to neće nikad ispeglati čini mi se. Otuda i preterivanje da se zviždi i kad mi igramo napad jer su se oni tamo eto oglasili nešto.. Videćemo šta će se dešavati dalje. Željko je kad je došao u Fener se prvo otarasio fudbalskih navijača.. Potrebno je da neko kanališe energiju navijača, ali to niko sa ovog trenutnog Juga nije u stanju ni blizu. Ali nije samo Jug problem, ima dosta onih koji ne kapiraju stvari ni sa druge strane, bespotrebno zviždanje Turcima koji su se poneli šmekerski, Atamanu takodje zbog neke glupe izjave za Ivkovića itd itd Što se Petruševa tiče, zabole me tačno kurac za njega, ne treba ga udostojiti zvižducima. 

 

@BWA Vidan pomak u marketingu kluba, majica svakom na ulazu, to nikad nije bilo :D 

 

Opasan transfer blama na klupski transparent Vaso i Filipe dobrodošli kući. 

Edited by theanswer
  • +1 2
Link to comment

Pa jedini autoritet koji moze donekle da kanalise energiju navijaca je Zeljko, kao i Dule svojevremeno. Nije on bez razloga vec na prvoj konferenciji na predstavljanju apostrofirao kakvo navijanje zeli, zasto je izricito protiv bilo kog pogrdnog skandiranja, zasto insistira iskljucivo na podrsci svom timu. Zna on vrlo dobro kakva je to bagra i ciji su vojnici, ali morace i licno da sa njima razgovara da ne prave sranja. Inace ce se ovakve stvari ponavljati..

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, theanswer said:

 

 

 

@BWA Vidan pomak u marketingu kluba, majica svakom na ulazu, to nikad nije bilo :D 

 

Naravno, to ne vide samo oni koji guraju glavu u pijesak.

Ali treba raditi još ozbiljnije na tom planu.

Link to comment

Ne bi trebalo da visoko letimo.

Izgubili smo kontinuitet.

 

Moramo prvo organizaciono, finansijski i marketinški postaviti stvari kako treba, a potom će rezultati doći sami po sebi.

 

Za sada sve ide kako treba.

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, BWA said:

Ne bi trebalo da visoko letimo.

Izgubili smo kontinuitet.

 

Moramo prvo organizaciono, finansijski i marketinški postaviti stvari kako treba, a potom će rezultati doći sami po sebi.

 

Za sada sve ide kako treba.

 

U nacelu se slazem, ali se debelo precenjuju ti aspekti posebno u kontekstu ove ovde mocvare. Imali smo "sistem" u Duletovo vreme, pa se on urusio ko kula od karata i nije proslo ni godinu dana, a komsije su pocele da pricaju o njihovom "sistemu", marketingu, casovima ljubavi i slicno. I taj sistem ce se jednako urusiti u slicnom okolnostima koje najmanje veze imaju sa sportom. Drugim recima, dok su zakoni i prakse ovakvi kakvi su, nema tog sistema koji ti garantuje kontinuitet, stabilnost i samoodrzivost.

 

Profesionalni sport je takav da 99% mozes da kupis parama. Onaj 1% pravi nekakvu razliku izmedju klubova. Kad je KKP u pitanju, Zoc je deo tog 1%, naduvava ga i daje mu ogromnu, makar i prividnu, tezinu. Zato - ajde da uzivamo dok traje i dok se kocije opet ne pretvore u bundeve (Madar u Cvetkovica, a Punter u Milutinovica). :D

Link to comment

Madar inače oduševljava iz meča u meč. Da izraste u vrhunskog igrača medjutim faliće mu bolji pas a pitanje je koliko će to uspeti da popravi Ali svakako do tad neće ni biti kod nas. 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

Madar inače oduševljava iz meča u meč. Da izraste u vrhunskog igrača medjutim faliće mu bolji pas a pitanje je koliko će to uspeti da popravi Ali svakako do tad neće ni biti kod nas. 

 

Pa ako kod Zoca ne nauci, nece nigde. "Ako su ruze, procvetace." :)

 

Potpuno osvezanje. Videcemo kako ce se nositi pod pritiskom.

 

 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, chandra said:

 

U nacelu se slazem, ali se debelo precenjuju ti aspekti posebno u kontekstu ove ovde mocvare. Imali smo "sistem" u Duletovo vreme, pa se on urusio ko kula od karata i nije proslo ni godinu dana, a komsije su pocele da pricaju o njihovom "sistemu", marketingu, casovima ljubavi i slicno. I taj sistem ce se jednako urusiti u slicnom okolnostima koje najmanje veze imaju sa sportom. Drugim recima, dok su zakoni i prakse ovakvi kakvi su, nema tog sistema koji ti garantuje kontinuitet, stabilnost i samoodrzivost.

 

Profesionalni sport je takav da 99% mozes da kupis parama. Onaj 1% pravi nekakvu razliku izmedju klubova. Kad je KKP u pitanju, Zoc je deo tog 1%, naduvava ga i daje mu ogromnu, makar i prividnu, tezinu. Zato - ajde da uzivamo dok traje i dok se kocije opet ne pretvore u bundeve (Madar u Cvetkovica, a Punter u Milutinovica). :D

Šalim se ja malo oko marketinga i tako toga.

 

Ali kad govorim o kontinuitetu tu sam ozbiljan.

Mi moramo iz sezone u sezonu imati neku okosnicu tima koja će se nadograđivati instant kvalitetom.

Ako između 2 sezone promijenis 10 igrača, teško možeš računati na uspjeh.

 

Dakle, dugoročni ugovori, da znamo sastav tima u svako doba dana i noći.

Znam da nije realno, ali tome treba težiti.

Link to comment
24 minutes ago, BWA said:

Šalim se ja malo oko marketinga i tako toga.

 

Ali kad govorim o kontinuitetu tu sam ozbiljan.

Mi moramo iz sezone u sezonu imati neku okosnicu tima koja će se nadograđivati instant kvalitetom.

Ako između 2 sezone promijenis 10 igrača, teško možeš računati na uspjeh.

 

Dakle, dugoročni ugovori, da znamo sastav tima u svako doba dana i noći.

Znam da nije realno, ali tome treba težiti.

 

Slazem se ja potpuno, samo sto mislim da je potpuno nerealno u ovoj situaciji. U normalnim okolnostima bi najveci izazov izlaska na trziste bio kako skupiti dovoljno navijaca koji su spremni da uloze neke pare u ulaznice, dresove, akcije i sl. Kod nas mislim da je i dalje najveci izazov da uopste dozvole da KKP izadje na trziste - ovako im to dodje ko idealno sredstvo manipulacije, a pare koje daju i tako nisu njihove, niti imaju ikakvu odgovornost.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...