Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Šta smo imali na 5 do sada - Mozli, Bobi Marjanović, Koprivica, Žopri, Petrušev, Miletić, Mirotić, Raduljica, Lesor...

Ima li neki da ga Želimir s koferčetom nije jurio po hotelu?

Link to comment

ja bih drage volje donirao 500 evrića godišnje.....kad bi to bilo tako organizovano, mislim da se novac tako skuplja....i da je na klupi ozbiljan trener i stručni štab

 

šta više, mislim da bi sa manjim donacijama velikog broja ljudi moglo da se sakupi više novca nego da se jure orgomne donacije. napraviš neke nivoe, 100, 200, 500, 1000, 2000 evrića godišnje, sa nekim pravima i povlasticama prema nivoima. ja lično ne bih iskao bilo kakvu povlasticu lične prirode......bilo bi mi bitno da igraju dobro, da se bore, rade ozbiljno i da klub napreduje

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Da, ali to se podrazumijeva.

Ovakva do sada neviđena prodaja sezonskih ulaznica i nije ništa drugo do rezultat vrhunskog marketinga.

 

Beše 130 000 sezonskih otišlo, tako nešto? 

Link to comment
moguće da je tako....ne mogu da tvrdim da bi se skupilo

 

mislim, trebalo bi da ima bar 10.000 ulagača, verovatno i dosta više jer bi većina bila u stanju da gurne 100 evra eventualno. trebali bi animirati i dijasporce, oni ako su zaiteresovani mogu više i da ulože. barem u teoriji, to bi mogao da bude jedan od izvora finansiranja kluba koji ima veliku navijčku bazu. svakao ne bi Borac iz Čačka mogao tako da se finansira

Edited by Ted
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:
moguće da je tako....ne mogu da tvrdim da bi se skupilo

 

mislim, trebalo bi da ima bar 10.000 ulagača, verovatno i dosta više jer bi većina bila u stanju da gurne 100 evra eventualno. trebali bi animirati i dijasporce, oni aku su zaiteresovano mogu više i da ulože. barem u teoriji, to bi mogo da bude jedan od izvora finansiranja kluba koji ima veliku navijčku bazu. svakao ne bi Borac iz Čačka mogao tako da se finansira

 

Brt nisi ispratio sličnu akciju za kkcz pre par godina "doniraj i dominiraj" tako nešto. Bilo je dobro organizovano, reklamirano, uključila se dijaspora, i na kraju skupljeno jedva 30k evra. Nema ništa od toga, jedan Branko vam više vredi nego svi obični ljubitelji kluba zajedno.

Edited by Nikodije
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

Brt nisi ispratio sličnu akciju za kkcz pre par godina "doniraj i dominiraj" tako nešto. Bilo je dobro organizovano, reklamirano, uključila se dijaspora, i na kraju skupljeno jedva 30k evra. Nema ništa od toga, jedan Branko vam više vredi nego svi obični ljubitelji kluba zajedno.

 

nisam ispratio zaista, prvi put čujem za to

 

kao što rekoh, možda nije problem u samom marketingu, nego u onome ko organizuje prikupljanje. Čović, Ostoja itd.....verovatno ljudima ne pada na pamet da njima bilo šta uplaćuju na račun.....mislim masovno i u velikom iznosu

 

može to i drugačije. čisto razmišljam. mogao bi da se napravi fond ili neki drugi obllik organizacije koji bi vodio neko u koga navijači imaju poverenja. pa da se taj fond pojavi kao investitor/ulagač u klub. verovatno samo fantaziram, ali eto :D

 

kad sam bio u Turskoj pre desetak godina, jedan Turčin, navijač Fenera, mi je pričao da tamo navijači skupe neku nenormalnu sumu novca po sličnom principu (pošto imaju ogromnu bazu navijača u zemlji i inostranstvu). ne znam dal to i sada tako funkcioniše. u pitanju je bio FK a ne KK

 

 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...