Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Lesor je na tržištu negde između 400 i 500 hiljada, što verujem da možemo platiti i mi i Zvezda, a nisam siguran da je trenutno potreban centar nekome ko plaća više od nas i Zvezde.

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

Imao je Lesor odlicnu sezonu u Monaku, a cini mi se da ima jos prostora da napreduje. Zasto se nije vratio u Zvezdu iako se dugo pricalo o tome je puko nagadjanje. On je igrao pod Alimpijevicem, tako da nema izkustva sa Rodonjicem, ali ima mogucnost da uci od Obradovica u Partizanu, a ponuda u najmanju ruku ista.... To sto Obradovic ocigledno ceni bivse Zvezdine igrace je super, lol

 

Ima iskustva sa Radonjicem, trenirao ga je u Bajernu. Zeleo ga je i sad, ali mu je ponudjeno 350k, on trazio 100k vise i procenjeno je da ne vredi toliko.

 

I ja mislim da je to previse za igraca sa verovatno najnizim IQ u Evropi, ali isto tako i ne vidim neke bolje opcije na trzistu. I prilicno je kompatibilan sa Mozlijem koji ce se izvesno ipak prikljuciti timu (Ostojino iznenadjenje). Za malog Balsu kazu da je potpuno neupotrebljiv, bukvalno moraju da ga uce blok da postavi.

Link to comment
11 minutes ago, FPLS said:

 

Ima iskustva sa Radonjicem, trenirao ga je u Bajernu. Zeleo ga je i sad, ali mu je ponudjeno 350k, on trazio 100k vise i procenjeno je da ne vredi toliko.

 

I ja mislim da je to previse za igraca sa verovatno najnizim IQ u Evropi, ali isto tako i ne vidim neke bolje opcije na trzistu. I prilicno je kompatibilan sa Mozlijem koji ce se izvesno ipak prikljuciti timu (Ostojino iznenadjenje). Za malog Balsu kazu da je potpuno neupotrebljiv, bukvalno moraju da ga uce blok da postavi.

 

Meni deluje nerealno i Mosley i Lessort (Lessort deluje nerealno u svakom slucaju.)

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

To sto MIlojevic prica odnosi se na mlade igrace, lesor gleda lovu. 

ne znam da li mislimo na isti intervju(balkan info)

 

miloje je bio znatno stariji od lesoa, kada je prihvatio 30% manju lovu zbog rada sa dulom

 

ima vremena da uzme lovu leso, nije da je do sada igrao za kikiriki

Link to comment

Taj isti Lesor je kao mlad igrač došao kod jednog Alimpijevića. Jasno je da gleda samo kvalitet trenera.

 

Lažna dilema. Imate i pare da dovedete Pantera, Ledeja, još ostane i kusur za Lesora (filantropija, što bi rek'o Simović) i trenera da dovedete Smajlija. 

Link to comment

ima tu još jedna stvar, a to je kredibiltet samog kluba, sad što ovde delu javnosti to služi za sprdnju jbg

 

kad neko može da veruje da je zemlja ravna ploča samo nebo je granica

  • +1 1
Link to comment

KKP je gigant evropske košarke i logično je da igrači žele promociju nastupajuci za takvog velikana.

Uslov je da raspolažemo nekim najnužnijim sredstvima što je trenutno slučaj.

  • Haha 2
Link to comment
29 minutes ago, salerokada said:

Zaboravio si da pomeneš marketing.

 

Napisao je Nedović čim je Panter potpisao da američki igrači pre svega gledaju pare.

Ne znam da li se odnosi i na Lesora.

Da, ali to se podrazumijeva.

Ovakva do sada neviđena prodaja sezonskih ulaznica i nije ništa drugo do rezultat vrhunskog marketinga.

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Kredibilitet, filantropija :ajde:

sprdaj se samo al nije tegeltija na nba draftu najavio igrača iz kkp-a da dolazi iz srpskog boston seltiksa

 

niti se istorija tog kluba zasnivala na uspesima jedne generacije, što bi se reklo dobra reputacija ili stečeni ugled

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...