Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

S obzirom da je one ćevape jeo bez luka znao sam da će u Partizan. Jesti ćevape bez luka je bljutavo i neukusno, zaključak se sam nametao gde nastavlja karijeru.

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

S obzirom da je one ćevape jeo bez luka znao sam da će u Partizan. Jesti ćepave bez luka je bljutavo i neukusno, zaključak se sam nametao gde nastavlja karijeru.

 

Bolje je ovako. 1-8 I 2-7 su u ovim uslovima svakako prilično neravnopravne utakmice, a samo se ljudi zamaraju bezveze

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

S obzirom da je one ćevape jeo bez luka znao sam da će u Partizan. Jesti ćevape bez luka je bljutavo i neukusno, zaključak se sam nametao gde nastavlja karijeru.

Samo nek krka pa ce doci deblji od lideja

Link to comment

Imao je Lesor odlicnu sezonu u Monaku, a cini mi se da ima jos prostora da napreduje. Zasto se nije vratio u Zvezdu iako se dugo pricalo o tome je puko nagadjanje. On je igrao pod Alimpijevicem, tako da nema izkustva sa Rodonjicem, ali ima mogucnost da uci od Obradovica u Partizanu, a ponuda u najmanju ruku ista.... To sto Obradovic ocigledno ceni bivse Zvezdine igrace je super, lol

Link to comment

inteligentni igrači, koji smatraju da mogu da podignu nivo svoje igre na viši stupanj, pre će odabrati top trenera nego top ponudu(videti intervju dejana milojevića)


leso ima još 5-6-7 sezona na top nivou da odigra, naplatiće se on

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...