Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

4 minutes ago, Banjo said:

 

 

Izvini, cisto da budemo precizni.. sad videh da sam pisao da cemo ih oprati prvo kolo u gostima. Nije da ne verujem u dvojku, ali kvota na Zvezdu u tom mecu je 6,3, pa je blesavo da ja tebe sad primim na kvotu 2.

 

 

Nadam se da opklada vazi ko ce biti bolje plasiran na tabeli u EL?

 

Da, ko bude bolje plasiran na EL tabeli. 

Link to comment

elem, o izgledima Zvezde možemo na drugom topiku. ono malo što sam video i ispratio, vrlo mi se dopada Zvezdin sastav, Radonjić je odličan trener i siguran sam da neće ponoviti plasman od prethodne sezone u EL, a dokle će stići to već ne mogu da cenim, a i ne znam sastave svih konkurenata. ono što je izvesno to je da neće osvojiti ili ići na f4.

 

što se nas tiče, sinoć me je baš iznenadila startna petorka....ona koja nije uspela da ubaci šut 5+ minuta niti da odigra čvrstu odbranu. sigurno ima razloga zašto je ta petorka krenula, moguće da pojedinci još nemaju dovoljno snage....šta god. ono što je bilo vidno jeste da je Fener lako pravio višak, bilo je dosta otvorenih šuteva, a odbrana se prilično lako raspadala. očigledno objašnjenje za to, osim činjenice da je protivnik kvalitetniji, jesu umor i neuigranost. treba još podsetiti i da smo pre nekoliko dana gubili 15 ili 17 razlike od Radničkog iz Kg. gde igra Raško Katić i neki omaleni trbušasti koji nam je utrpavao trojke kako je hteo, u tom jednom periodu. onda smo protiv novog ELigaša odigrali sjajno poluvreme i dobili na tri produžetka. pa nas je Fener malo raskantao. mislim, sve to govori u kojoj smo fazi priprema i spremnosti i konstantnosti.

 

očekujem još priličan broj ovakvih klecanja, samo što će to biti protiv ekipa slabijeg rejtinga od Fenera, pa neće rezultovati torpedovanjem.....možda nekim mučnim porazima od poen, dva ili sličnim pobedama, ono kad hoćeš da rikneš.

 

 

 

 

Edited by Ted
Link to comment

hteli ste dva centra? evo -

đoko šalić i bozo djumic

 

i dva krila pride -

bezbradica i bane djekic

 

zeljko otisao, bozic se vratio.

 

u stvari, svi su ovi igraci imali ugovor na mesec dana dok ne prodamo sezonske.

 

 

Edited by chandra
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...