Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, Ivo Petović said:

Ne bih stavljao pare na te rezultate da sam na tvom mestu.

 

Mi igramo bez Dobrica, Vajta, prvog centra i eventualno Jovica. 

 

Ja sam spreman da ulozim nesto simbolicno da smo ove sezone ispred Fenera, tipa od 10-20e pa do 100max.. Vise od toga ne mogu.

 

Mi smo oprali Bajernu u Minhenu sa Trankijerijem, a da vola nismo mogli da ubodemo, na hrkljus. Pao 40 razlike.

 

Link to comment
15 minutes ago, Ivo Petović said:

Pa i pitao  sam specifično za njega, pošto se dobro sećam da je bio vrlo upotrebljiv kod Radonjića (a sumnjam da pored Pantera, Madara, Lideja, Smajlagića i još par njih, spada u grupu gore pomenutih 4-5 igrača). :)

 

 

 

 

 

 

Moj komentar (s izuzetkom utiska oko odnosa Zeljka i Saleta) je sublimacija komentara navijaca na netu. Ono kad i za ovakav tim koji je sastavio Zoc se kuka onoliko jer smo eto deklasirani u pripremnoj utakmici. I za Dangubu nema mesta u sampionskom Partizanu i najupotrebljivi bi bio da sedi pored Tegija.

 

Sto se mene licno tice, sa ogranicenom minutazom i da radi iskljucivo ono sto zna i ne pokusava da sam nesto improvizuje u napadu, moze da bude sasvim upotrebljiv.

Link to comment
4 minutes ago, Banjo said:

 

 

 

Mi smo oprali Bajernu u Minhenu 

 

Šta ste im oprali? Posteljinu, donji veš?

Ovo je tema KK Partizan. To gde ste vi i kome i šta prali nas baš zabole.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Moj komentar (s izuzetkom utiska oko odnosa Zeljka i Saleta) je sublimacija komentara navijaca na netu. Ono kad i za ovakav tim koji je sastavio Zoc se kuka onoliko jer smo eto deklasirani u pripremnoj utakmici. I za Dangubu nema mesta u sampionskom Partizanu i najupotrebljivi bi bio da sedi pored Tegija.

 

Sto se mene licno tice, sa ogranicenom minutazom i da radi iskljucivo ono sto zna i ne pokusava da sam nesto improvizuje u napadu, moze da bude sasvim upotrebljiv.

E, baš je bilo upadljivo taj hladni odnos izmedju Žoca i Saleta, maltene su se jedva pozdravili, Žoc ga nije ni pogledao kad mu je pružio ruku.

Link to comment
1 minute ago, Tresko said:

Šta ste im oprali? Posteljinu, donji veš?

Ovo je tema KK Partizan. To gde ste vi i kome i šta prali nas baš zabole.

 

Polako sinovac, svaka cast, ne zelim nikakvu kavgu :)

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Moj komentar (s izuzetkom utiska oko odnosa Zeljka i Saleta) je sublimacija komentara navijaca na netu. Ono kad i za ovakav tim koji je sastavio Zoc se kuka onoliko jer smo eto deklasirani u pripremnoj utakmici. I za Dangubu nema mesta u sampionskom Partizanu i najupotrebljivi bi bio da sedi pored Tegija.

 

 

Ah, ok, po tom pitanju navijači Zvezde su mnogo gori.

Link to comment
1 hour ago, Banjo said:

 

Drugar, Zvezda je ove sezone bolja od Fenera. Bicemo sigurno bolje plasirani od njih u EL..  uostalom prvo kolo igramo sa njima pa ces videti kako ce da se provedu. Kao bosi po trnju :)

 

 

Ajde se kladimo da nećete, biraj u koliko 

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Ajde se kladimo da nećete, biraj u koliko 

 

20e pa nek crkne tvor :)

 

nije neka para i za toliko niko nece da se sramoti a opklada ce imati svoju poentu.

 

primljen si momce, kvota je 2

Link to comment
Just now, Banjo said:

 

20e pa nek crkne tvor :)

 

nije neka para i za toliko niko nece da se sramoti a opklada ce imati svoju poentu.

 

primljen si momce, kvota je 2

 

Dogovoreno. 

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

Dogovoreno. 

 

 

Izvini, cisto da budemo precizni.. sad videh da sam pisao da cemo ih oprati prvo kolo u gostima. Nije da ne verujem u dvojku, ali kvota na Zvezdu u tom mecu je 6,3, pa je blesavo da ja tebe sad primim na kvotu 2.

 

 

Nadam se da opklada vazi ko ce biti bolje plasiran na tabeli u EL?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...