Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, Tresko said:

Mora petica hitno da se dovodi.

Dve petice. Prva, dobrog kvaliteta i Mozli kao druga (ako lekari kažu da može da igra). Ako ne može, dovesti drugu peticu. Bezveze je trošiti Smajlija na pet da nam izgine Lidej na četvorci. Od Kuruksa za sada nema ništa. Sa njim će trebati još dobro da se radi. Da ga Željko opravi do nove godine. Koprivica mi deluje da je takođe neupotrebljiv još par meseci. O Miletiću i Stepanoviću ne bih trošio reči. Pozajmica.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

odlična utakmica da se malo navjačka populacija spusti na zemlju. mislim dobar njen deo. mnogo bolje nego da smo nakantavali nekakve osrednje Poljake ili Nemce

 

očekivanja jesu velika, i nije to bez pokrića. a ta očekivanja su vezana, čisto da se podsetimo, za EK i ABA. to su takmičenja u kojima ne učestvuju timovi ranga Fenera. da učestvuju, očekivanja bi prirodno morala da budu manja.

 

drugo, očekivanja su vezana za činjenicu da bolji izbor od čoveka koji sedi na klupi naprosto ne postoji.....da će taj čovek napraviti dobru selekciju igrača.....pa će onda ta grupa da se uigra i raste vremenom i igra sve bolje. i da će na kraju da dođe rezultat koji vodi u EL. pa će onda da se razmišlja o Feneru, Efesu itd.

 

mi smo sada u fazi da još nije izvršena ni konačna selekcija. očigledno je da fali centar, očigledno je da se traži, očigledno je da još nije pronađen. vrlo je verovatno da i neće biti još neko vreme. jer mi, jebiga, ipak nemamo te milione i kamione o kojima drve tabloidi.

 

potrebno nam je vremena i strpljenja, a razloga za optimizam imamo i to vrlo osnovanih. a pošto se radi o potpuno novom timu i stručnom štabu, mi krećemo od nule. za razliku od, primera radi, komšija, koji ipak ne kreću sa te pozicije. nama se vreme računa od pre desetak dana, kad prvi put izađosmo na parket. a za deset dana ni gospod Bog ne bi napravio paklenu mašinu od od potpuno novog tima. pa neće ni Željko.

 

meni se čini da je najrealnije da ćemo gledati priču o ekipu koja lagano hvata zalet i konstatno napreduje. u takmičenjima koja igramo nema protivnika koji bi mogli da nas raskantavaju i odučavaju od života. pa ako sve bude kako treba, da optimalnu brzinu hvatamo tamo kad se ulazi u drugi deo sezone. nešto slično Partizanu za Duletova vakta

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

arealnitm ste

 

dok sam pisao ovo ted je izašao sa traktatom koji potpisujem, a mogao je da stane u četiri reči

pred zoru se mrzne

 

 

 

 

grešnj ste prema miletiću, ima potencijal, neka ga. backup u aba i protivu autsajdera u ek. i da, fali petica neko tipa aleks  marić da iskoči iz crne zemlje i izdominira, kad već branko neće da se otvori za grobara mirotića

:fantom:

 

Link to comment

Nista ovo ne valja. Mi imamo svega 4-5 upotrebljivih igraca. Treba nam prvi plej, dva krila, jedan krilni centar i dva centra pod hitno.

 

Inace, pisi propalo..

 

Inace2: Vrlo hladan pozdrav Zeljka i Saleta.. 

Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

Je l Dangubić upotrebljiv igrač?

Ne simpatišem ga, ali realno jeste za nekih 10ak minuta, zbog odbrane.

Edited by Milošica
Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

Je l Dangubić upotrebljiv igrač?

 

Ako trener zna da ga koristi, vise je nego upotrebljiv.. Stavise, veoma koristan.

 

 

Dok je bio kod Radonje, nikad ga niko nije terao iz ekipe ni prizeljkivao njegov odlazak. Svima nam je ostao u lepom secanju kao igrac sa kojim smo postizali najbolje rezultate u EL, a bio je jedan od osnovnih igraca

Link to comment

Pa i pitao  sam specifično za njega, pošto se dobro sećam da je bio vrlo upotrebljiv kod Radonjića (a sumnjam da pored Pantera, Madara, Lideja, Smajlagića i još par njih, spada u grupu gore pomenutih 4-5 igrača). :)

 

 

 

 

 

Link to comment
31 minutes ago, Ted said:

 očekivanja su vezana, čisto da se podsetimo, za EK i ABA. to su takmičenja u kojima ne učestvuju timovi ranga Fenera. da učestvuju, očekivanja bi prirodno morala da budu manja.

 

 

 

Drugar, Zvezda je ove sezone bolja od Fenera. Bicemo sigurno bolje plasirani od njih u EL..  uostalom prvo kolo igramo sa njima pa ces videti kako ce da se provedu. Kao bosi po trnju :)

 

Link to comment
 
Drugar, Zvezda je ove sezone bolja od Fenera. Bicemo sigurno bolje plasirani od njih u EL..  uostalom prvo kolo igramo sa njima pa ces videti kako ce da se provedu. Kao bosi po trnju [emoji4]
 

Koliko ti lupetas...kao dete od 12 godina koje je pod utiskom samo poslednje stvari koju vidi.
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...