Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

još mozli i gagara i da haramo evropom

Valjda će privesti kraju to kada se vrate u Beograd.

Edited by Milošica
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Objektivna Istanbulska publika ipak prepoznaje rad i pokušava da nas gurne do pobede

 

one ovacije željku na kraju su bile…

:wub:

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, April said:

Stvarno nisam rekao da nije, pročitaj.

Nego je najavljen kao osmo svetsko čudo, a ja to ne vidim.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

 

Lidej je fenomenalan igrač. Obrati pažnju kako čita u odbrani sve, ruke su mu uvek tamo gde treba. Uz to, ume i kontru da povuče nakon skoka, što je poseban kvalitet.

 

Očekujem da bude ključni Robijin igrač ove sezone.

  • +1 3
Link to comment

Super smo baš. Moram ženi da nekako objasnim da nisam oduševljen idejom da celu sezonu budem uz još jedno novorođenče dok našeg Partizana sa klupe predvodi naš Želimir Željko Obradović i da mora malo lufta da mi se da za Arenu, siguran sam da ću tu naići na potpuno razumevanje.

 

Osim glavnih utisaka koje ste već pomenuli, par detalja koji mi se sviđaju: Avramović uđe sa klupe i ume da drži tempo i dobar je handler  - bar je tako bilo u prvom poluvremenu, u produžetku se istakao nekim dobrim odbranama. Danguba koji je imao defanzivnu minijaturu kada je ispratio Anđušića kroz kružno trčanje i blok pa preuzeo pnr i izgurao centra a potom mu rutinski izbio loptu. I naravno odlučujući presek pasa za odlazak u produžetak. Young Mother™ pouzdaniji u šutu nego u kreaciji.

 

Smailagić i Lidej dobar tandem dole, mada je Smajli realno tanak u odbrani (pišemo mu dve banane). Mozli bi bio sasvim ok za ovaj tim kao taj nedostajući centar. On je limitiran ofanzivno a ovde bi imao buljuk kreatora, plus može da zaključa odbranu, odradi 10min u par epizoda po utakmici i to je to. 

 

Trifunović u ovogodišnjem Partizanu nema šta da traži. U prvom poluvremenu se mlohavo ali samouvereno zaleteo pod koš i uprskao, umesto da prosledi u ćošak za otvorenog Kuruksa. Ne možeš suditi o igraču na osnovu jednog poteza ali, ne znam kako planira da sa ionako malo projektovanih minuta impresionira i da povoda za veću minutažu ako nastavi da donosi pogrešne odluke.

 

Mur i Kuruks neocenjeni (ovaj drugi i zbog dislocirane pozicije jer je igrao peticu u jednom boravku bukvalno boravku na parketu).

  • +1 1
Link to comment

Imace Dangubic definitvno svoje minute u ovom Partizanu, dok za Zagora nisam siguran sta da mislim. Zeljko mu je dao kapitensku traku, ocigledno da ima nekih ocekivanja i od njega, sto se mene tice neka ga nauci da uspesno zavrsava kontre i ja zadovoljan :D Smajli je bar za mene iznenadjenje, jer ga nisam nesto narocito gledao do sada, bio sam pod utiskom da je mnogo manje pokretan nego sto jeste, ali ovo sto sam video do sad pokazuje da ce biti vrlo vrlo zajeban za cuvanje.

 

Odbrana cele ekipe generalno skripi kroz cele pripreme, ali definitvno ima tu materijala da se pegla ozbiljnije kako sezona odmice. 

Link to comment

Odgledao skraceni snimak. Madar je plej kakvog nismo imali 30 godina. Bo i Palacio su bili klasa, ali oavj decko je old-school evropski skolovani plaj najfinije klase.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...