Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

I za kraj, Partizan želi do Eurolige, Zvezda je već u Euroligi, bit će vatreno, tu je i ABA liga...


- Partizanova publika voli košarku, sjećate se kakve je ovacije doživio Kukoč na onoj utakmici prije raspada kad je izlazio iz igre. Međutim, mi smo majstori na ovim prostorima da od normalnih stvari napravimo nenormalne. Ovo jedina liga na svijetu, govorim o ABA ligi, gdje su menadžeri vlasnici klubova, gdje igraju druge momčadi nekog kluba. To je nemoguće bilo gdje drugdje, točno se zna da ako netko ima drugu momčad, tada ne može ta druga momčad niti ući iz drugu u prvu ligu po zakonu. I Euroliga sve to zna. A mi se pravimo kao da ne znamo. Neke se stvari tu moraju riješiti, zbog zdravlja košarke na ovim prostorima. Sami sebi pucamo u nogu.

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Zašto si počeo sa boldom posle poslednjeg zareza u rečenici? Misliš da Savić greši što navodi menadžerski klub na prvom mestu liste problema ABA lige? Nijedno ni drugo nije dobro (filijale, menadžerski klubovi), ali otvorena strelica ka Mišku je nešto što nismo imali prilike da čujemo do sada, dok opravdane kritike iz Partizana na račun FMPa slušamo već godinama. To ume i Ostoja, dok Miška već niko ne napada. Svaka čast Zoranu.

Edited by Heaviside
  • +1 4
Link to comment

Nisam mu advokat(on jeste :D), ali verujem da ne misli da Savić greši tu i da mu je ovo boldovano samo bilo pikantnije.

 

A slažem se sa tobom da je pikantnije ovo za Miška, jedino mi je malo bezveze što to izjavljuje dok je kapiten Partizana njegov igrač.

 

Link to comment

Zato što se ne slažem sa tim mišljenjem, o čemu sam već pisao ovde. Mega u ovom momentu zapravo izgleda kao najzdraviji klub u ligi, a ne kao glavni problem.

 

 

Link to comment

@napadaj

 

Ta priča ima dve strane medalje. Meni projekat Mega stvarno jeste drag i volim da ih pratim zbog gomile mladih igrača, ali objektivno gledano, neregularno je da vlasnik jednog kluba u ligi ima svoje igrače u drugim klubovima iste te lige.

Link to comment
30 minutes ago, napadaj said:

Zato što se ne slažem sa tim mišljenjem, o čemu sam već pisao ovde. Mega u ovom momentu zapravo izgleda kao najzdraviji klub u ligi, a ne kao glavni problem.

 

 

Ne slažeš se sa mišljenjem da je "ovo jedina liga na svetu u kojoj su menadžeri vlasnici klubova"? To i nije mišljenje nego iznošenje činjenica. Možda Savić laže, ako je tako, molim za primer egzotične lige u kojoj je to dozvoljeno. Ok, shvatam da misliš da je u redu da ABA i Miško budu jedinstveni na svetu po tom pitanju, ali uz to onda naravno idu i drugi kompromisi kao što su i filijale. Kad može Miško, mogu i Ćoki, Bokan i Ostoja. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

@napadaj

 

Ta priča ima dve strane medalje. Meni projekat Mega stvarno jeste drag i volim da ih pratim zbog gomile mladih igrača, ali objektivno gledano, neregularno je da vlasnik jednog kluba u ligi ima svoje igrače u drugim klubovima iste te lige.

 

Jasno ti je, da sa pravne strane, ovo nije tačno? Čak i da teoretski neko pokrene neki pravni postupak, ovo ne bi prošlo.

Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Ne slažeš se sa mišljenjem da je "ovo jedina liga na svetu u kojoj su menadžeri vlasnici klubova"? To i nije mišljenje nego iznošenje činjenica. Možda Savić laže, ako je tako, molim za primer egzotične lige u kojoj je to dozvoljeno. Ok, shvatam da misliš da je u redu da ABA i Miško budu jedinstveni na svetu po tom pitanju, ali uz to onda naravno idu i drugi kompromisi kao što su i filijale. Kad može Miško, mogu i Ćoki, Bokan i Ostoja. 

 

Pošto je očigledno da misli da je to što je nabrojao izuzetno loše, to je mišljenje, ne puko iznošenje činjenica, a tvoje verbalno šibicarenje ispada smešno.

 

 

 

Edited by napadaj
Link to comment

Drago mi je što sam te nasmejao. I ti si mene stavom da želiš ligu sa menadžerskim klubom ali bez filijala. Jedinu na svetu.

Edited by Heaviside
Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

 

Jasno ti je, da sa pravne strane, ovo nije tačno? Čak i da teoretski neko pokrene neki pravni postupak, ovo ne bi prošlo.

Sa pravne strane ne moze menadzer da bude vlasnik/predsednik kluba.
Zato se on vodi kao predsednik udruzenja navijaca Mege. Covek se sprda i to mu se godinama tolerise.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Heaviside said:

Drago mi je što sam te nasmejao. I ti si mene stavom da želiš ligu sa menadžerskim klubom ali bez filijala. Jedinu na svetu.

 

Samo što nisam rekao to što kažeš da jesam, nego da učešće Mege u ABA ne smatram ogromnim problemom.

 

Uostalom, Željko je u sukobu sa Miškom, pa i ne čude ovakve strelice od Savića.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...