Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts




 
Meni je ovaj Glas vrlo zanimljiv, steta sto za njega nece biti mesta kao 12-og igraca.



I ja sam ga primetio, biću razočaran ako ne dobije priliku.

Od ostalih neafirmisanih, najbolji je Branković

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, April said:


 

 


I ja sam ga primetio, biću razočaran ako ne dobije priliku.

Od ostalih neafirmisanih, najbolji je Branković

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

 

 

On nema ni ugovor sa nama. Eventualno kao 13-ti igrac.

Link to comment

Valjda se nije opet Smajli povredio?:ohmy:

LeDay guzat, ali svaku loptu koju su ovi bacili u reket je maltene presekao.:D I stalno nešto gundja, sve čekam da nekog nabode.

Onaj Kopač očiju i na prijateljskim utakmicama govno bije namerno.

Link to comment

Deluje da smo bolje prosli u trejdu sa GSW. :D Imao sam malu bojazan sa kakvim mindsetom ce Smajli biti posle reseta, ali iz aviona se vidi koliko je zeljan da igra. I na prvom mecu na Zlatiboru i veceras ubedljivo najaktivniji nas igrac. Videcemo posle utakmica sa jacim protivnicima u Atini i Istanbulu, ali mislim da ce Zeljko da ga koristi ravnopravno na 4 i 5. Tako da uz dolazak prve 5, i naravno Ledaya, bicemo sasvim dobro popunjeni pod kosem. Balsa je jos zelen, ali sam siguran da ce napredovati zajedno sa Smajlijem. I dobro sto ce postojati ta neka interna borba medju njima.. 

Link to comment

Bole oči od  hale i parketa u Opatiji, robija je baš mogao da izabere neko glamuroznije mesto za tv premijeru od ove školske sale.

Sa Cibonom nisam gledao, ovo juče nije bilo loše. Prvi put sam gledao Smajlija, vidim porede ga sa Novicom, ali on bi mogao da bude i bolji igrač jer je bolji atleta.

 

Link to comment
13 minutes ago, Nikodije said:

Bole oči od  hale i parketa u Opatiji, robija je baš mogao da izabere neko glamuroznije mesto za tv premijeru od ove školske sale.

Sa Cibonom nisam gledao, ovo juče nije bilo loše. Prvi put sam gledao Smajlija, vidim porede ga sa Novicom, ali on bi mogao da bude i bolji igrač jer je bolji atleta.

 

Bolji atleta jeste, ali Novica na vrhu karijere je imao i sjajan šut, dok je isti kod Smailage sporadican.

Smajli odlično završava oko obruč i to mi se sviđa.

Problem može biti njegova odbrana, ali vudjecemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...