Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

10 hours ago, copkillah said:

Nadam se da se niko od vas nije OZBILJNO nervirao dok je gledao :D

 

 

 

ja nisam ni mogao da gledam, osim 10-ak minuta, a sigurno se ne bih nervirao ni da sam mogao da gledam....bitno je da se skupe i da rade i da izostanu ozbiljnije povrede....ostalo će da ide svojim tokom

Edited by Ted
Link to comment
39 minutes ago, Ted said:

 

ja nisam ni mogao da gledam, osim 10-ak minuta, a sigurno se ne bih nervirao ni da sam mogao da gledam....bitno je da se skupe i da rade i da izostanu ozbiljnije povrede....ostalo će da ide svojim tokom

nada umire poslednja, a da si gledao i vere bi bilo manje

:mellow:

Link to comment

Pazi, Željko + trenutni tim je svakako 5.5 miliona maksimum, ali računajući novog centra, ostatak stručnog štaba i sve što čini budžet kluba, najrealnije je nekih 9 miliona, koja stotina hiljada više/manje.

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Pazi, Željko + trenutni tim je svakako 5.5 miliona maksimum, ali računajući novog centra, ostatak stručnog štaba i sve što čini budžet kluba, najrealnije je nekih 9 miliona, koja stotina hiljada više/manje.

 

Bilo bi divno kad bi kompletan budzet bile plate prvih 12 igraca tima ali avaj, to je obicno nekih 60-70% budzeta, u zavisnosti od ambicija kluba i organizacije. Plate zaposlenih u klubu, putovanja, iznajmljivanje hala za treninge i utakmice, organizacija utakmica i tako dalje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...