Jump to content

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

stavljena tacka na pricu da vucic finansira partizan, dakle uvek protiv sistema. 

 

To sam bas pitao jutros dobrog druga koji navija za omaleni BG klub. Jel ti gore da vas finansiraju narko karteli ili Vucic? 

 

On veli Vucic :D

Link to comment
42 minutes ago, Mark Rothko said:

Za Pantera da se zahvalimo Điđiju Datomeu.

 

A dogodine da ih obojicu trenira Željko.

to da vidim pa da mrem

:wub:

Link to comment
15 minutes ago, MiddleClass said:

 

To sam bas pitao jutros dobrog druga koji navija za omaleni BG klub. Jel ti gore da vas finansiraju narko karteli ili Vucic? 

 

On veli Vucic :D

 

cuj narko karteli ili vucic, kao da je to odvojeno.

Edited by Nikodije
Link to comment
38 minutes ago, MiddleClass said:

 

To sam bas pitao jutros dobrog druga koji navija za omaleni BG klub. Jel ti gore da vas finansiraju narko karteli ili Vucic? 

 

On veli Vucic :D

 

narko kartel 1/1, drugar ti je prokriveni snsovac. ne znam ko bi izabrao vucica u toj podeli, narko karteli su manje zlo, a neki su cak i dobrotvori kao legendica darko saric. 

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

narko kartel 1/1, drugar ti je prokriveni snsovac. ne znam ko bi izabrao vucica u toj podeli, narko karteli su manje zlo, a neki su cak i dobrotvori kao legendica darko saric. 

 

To je i on rekao, ali ne citas sa razumjevanjem kojote :D

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

To je i on rekao, ali ne citas sa razumjevanjem kojote :D

 

stvarno sam debil, ja sam procitao bolje :D 

  • Wub 1
Link to comment
3 hours ago, levi said:

super je što Željko priča koliki je budžet a u sledećoj rečenici kaže da  nije poptisao nikakav ugovor tj da njegova plata ne ulazi u budžet i nigde nije zavedena na belo

 

Ostoja potvrdio da je budzet 6 miliona kao i prethodnih sezona. Zoc i pojacanja  igraju na rijec... :D

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/ostoja-mijailovic-tvrdi-budzet-partizana-je-oko-6000000-evra/397011

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...