Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, garmonbozia said:

Valjda uskoro počinje škola, pa ćemo biti pošteđeni takvih fora.

 

 

Tebe pregazilo izgleda pa zato mislis da je fora  :laugh:

Link to comment
15 hours ago, BWA said:

Možda sam subjektivan, ali mi se čini da je kvalitet priloga sa klupske televizije na znatno višem nivou otkako se pojavio Tegijev mali.

 

Tačno se na ovom primjeru vidi da na mlađima svijet ostaje.

 

Ovaj poslednji prilog sa Murom je uradio portparol Partizana Ivković, rekao bih po glasu. Sjajna mu je doskočica na kraju sa frst imprešn. Šteta što on ne intervjuiše češće. :) 

  • +1 1
Link to comment

mi forumaši kad smo vodili Žuku u restoran obezbedili smo lika koji govori porugalski (zahvaljujući jednom od moderatora ovde :ziga:)

 

pa bi i TV Parizan mogao da obezbedi nekog novinara koji govori pristojan engleski. mislim, mnogo je to lakše nego sa portugalskim.....a može i da se pošalje neko od postojećih na nekakvo usavršavanje isl itd

  • +1 1
Link to comment

Posalji mejl Tegiju sa predlogom..

 

Mislim, mi nemamo ni novinara koji zna srpski dovoljno i da pita nesto smislenije od prvi utisci, a ti bi jos i nekog ko zna tecno engleski..

Link to comment

U sustini, kao sto je BlackGeorge rekao, Ivcha kao portparol bi trebalo da radi intervjue i priloge za TV. I generalno bude glavni. Ali, Tegi je odlucio da naplati minuli rad, uvukao se u bulju Ostoji i on od prvog dana kroji kako nam izgleda TV kanal. Fat chance da ce se bilo sta promeniti..  

  • +1 1
Link to comment

Nije Tegi ništa odlučio nego je Ostoja odlučio da ga kupi jer srao protiv Ostoje, Grbe i ostalih naprednjaka ili je i Ostoji nego rekao da smiri Tegija. Sad je sve OK, svi povezani sa KKP su deo velike naprednjačke porodice :heart:

Link to comment

Jel ima nekih nagovestaja o centru? Od robe dostupne na trzistu, tesko da ima sta da se probere. Meni deluje da se pre ceka neki rastanak ili last cut.

Link to comment

Možda Željko hoće da vidi kako izgleda cela ekipa na parketu pa da odluči šta mu tačno treba.

 

Panter je do pre neki dan trenirao sa strane, ne znam da li se situacija promenila, a i Mur je tek stigao.

 

Ima nekoliko ozbiljnih imena, Tajrik Blek na primer bi bio bomba. Nije loš ni Kajl O'Kvin...

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Možda Željko hoće da vidi kako izgleda cela ekipa na parketu pa da odluči šta mu tačno treba.

 

Panter je do pre neki dan trenirao sa strane, ne znam da li se situacija promenila, a i Mur je tek stigao.

 

Ima nekoliko ozbiljnih imena, Tajrik Blek na primer bi bio bomba. Nije loš ni Kajl O'Kvin...

 

Njih dvojica su se tu i tamo provlacili po tracevima navijackim zeljama, ali meni deluju potpuno nerealno - 30 godina, da se ulovi jos neki masan ugovor do kraja karijere, tesko da ce njih impresionirati da rade sa Zocom i "napreduju". Nemam pojma. Ako predugo cekaju da vide sta im treba, kad shvate sta im treba toga mozda nece biti ni na horizontu. Ali ocigledno da na ovaj KKP ne treba primenjivati previse logike niti predvidjati sta ce da se desi. Skoro pa svaki potez od Zocovog povratka bio je ogromno iznenadjenje.

Link to comment
5 minutes ago, chandra said:

 

Njih dvojica su se tu i tamo provlacili po tracevima navijackim zeljama, ali meni deluju potpuno nerealno - 30 godina, da se ulovi jos neki masan ugovor do kraja karijere, tesko da ce njih impresionirati da rade sa Zocom i "napreduju". Nemam pojma. Ako predugo cekaju da vide sta im treba, kad shvate sta im treba toga mozda nece biti ni na horizontu. Ali ocigledno da na ovaj KKP ne treba primenjivati previse logike niti predvidjati sta ce da se desi. Skoro pa svaki potez od Zocovog povratka bio je ogromno iznenadjenje.

Pa eto, sada smo prava adresa za to :fantom:

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...