Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

3.5 kvota da uzimamo evrokup, virtus 4.5, valensija 5.0

 

easy money

:fantom:

 

 

Kvota je premala...

 

2,2 da uzimamo ABA ligu je već nešto. 

Link to comment

upravo sam preslusao ostojinu ispovest sa zlatibora na bc partizan tv, ganut sam, u sns-u ipak ima ljudi od krvi i mesa, emotivnih. mislio sam da je to stranka beskrupuloznih lopova i da tu nema niceg drugog, nikakve emocije, ljudskosti, ali ostoja im  daje ljudsku dimenziju.

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

upravo sam preslusao ostojinu ispovest sa zlatibora na bc partizan tv, ganut sam, u sns-u ipak ima ljudi od krvi i mesa, emotivnih. mislio sam da je to stranka beskrupuloznih lopova, ostoja im  daje ljudsku dimenziju.

Ti si se izgleda navukao na našu klupsku televiziju i to u toku radnog vremena.

 

To samo govori koliko smo uznapredovali na svim nivoima u posljednjih nekoliko mjeseci.

Link to comment
10 minutes ago, garmonbozia said:

Stigao Murići 

 

 

 

Taman sam hteo da krenem da isprozivam Ivchu sto nije poceo intervju sa frst impresn pitanjem, ali izvukao se na kraju..

 

 

  • Haha 5
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

upravo sam preslusao ostojinu ispovest sa zlatibora na bc partizan tv, ganut sam, u sns-u ipak ima ljudi od krvi i mesa, emotivnih. mislio sam da je to stranka beskrupuloznih lopova i da tu nema niceg drugog, nikakve emocije, ljudskosti, ali ostoja im  daje ljudsku dimenziju.

 

-pekovic u majici mexico

 

-butik u hjustonu

 

-zoran, zeljko i ja smo nacionalisti

 

:laugh:

 

krv ti jebem.

 

 

Link to comment
40 minutes ago, Nikodije said:

ova vasa muzika gori trash nego ritam nereda.

 

Glavni iz benda se venčao sa Sajsi, ima nešto u toj muzici

Edited by napadaj
Link to comment

Možda sam subjektivan, ali mi se čini da je kvalitet priloga sa klupske televizije na znatno višem nivou otkako se pojavio Tegijev mali.

 

Tačno se na ovom primjeru vidi da na mlađima svijet ostaje.

Edited by BWA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...