Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, levi said:

 

nabacuješ neke nepovezane stvari ali evo ukratko, realna vrednost Pantera posle dobro odigranog F4 je ono što mu nude drugi Evroligaši, konkurenti za F4 itd.  da bi ga spustio rang ispod moraš da ga preplatiš. nije raketna nauka

 

Ameri uglavnom imaju samo dva ranga koja ih interesuju, NBA i sve ostalo. Ako nije u NBA ne mora da preplaćuje ništa.

  • +1 2
Link to comment
 
malo uvećano u proporciji sa veličnom tržišta, ali princip  poslovanja je isti. telekom preplaćuje po 10x u odnosu na realnu cenu, a kkp 2-3 puta
Ipak je košarkaško tržište znatno kompleksnija stvar od trke u dvoje za Kristl Palasom uživo. Na stranu Partizana ne ide samo ta svemirska razlika između Žoca i Mesine, ne treba iz jednačine isključiti ni ćevape u Skadarliji, sojke na fristajleru, generalno činjenicu koliko je život u Beogradu jeftiniji od života u Milanu i naravno najbolje navijače na svetu.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • Hvala 1
Link to comment

surdukno sam ostoji pare za sezonsku

 

dovedi nam lebrona ostoja, on može i na pleju i centra

 

samo nek je bahato

:nobles:

 

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

surdukno sam ostoji pare za sezonsku

 

dovedi nam lebrona ostoja, on može i na pleju i centra

 

samo nek je bahato

:nobles:

 

Učinio si mali korak za Ostoju ali veliki korak za startnog centra.

 

  • Wub 1
Link to comment
5 hours ago, levi said:

 

malo uvećano u proporciji sa veličnom tržišta, ali princip  poslovanja je isti. telekom preplaćuje po 10x u odnosu na realnu cenu, a kkp 2-3 puta

Ja sam cuo da partizan placa 5 puta vise tako da ameri dobijaju nba MLE nivo, samo neto. 

  • Haha 1
Link to comment

Ovo će izgleda legenda cele sezone da gura:laugh::

 

Quote

"Stiže Partizan koji vredi 15.000.000 €" Košarkaši Partizana će od 1. do 3. septembra igrati na pripremnom turniru u Opatiji.

Quote

"Trenutna vrednost Partizana kreće se oko 15.000.000 evra, nedavno su potpisali Amerikanca koji vredi 3.000.000 evra za dve godine, mislim da se nijedan naš klub s time ne može nositi. 

Baš ga stislo.

Link to comment
13 hours ago, theanswer said:

U petak igramo sa Zlatiborom u 19h. Prenos je na Areni. 

 

cenim da će ovo biti najgledanija prijateljska utakmica u istoriji svih prijateljskih utakmica u bilo kom sportu

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...