Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ovo bih mogao ceo dan da gledam [emoji4]
 
 
 
Lično bih više voleo da zatvori treninge za javnost i nagazi.

U prvom mandatu ih je vodio da trče po Hajd parku, ja tamo malo džogirao, ispred mene izleti Onaj KKP

Tad nije bilo novinara i yt, mislim da su i sad višak

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

kako yt moze da bude visak, posebno kada je ovakva euforija i kada ljude sve zanima. npr zvezdini klipovi ovog leta imaju po 5-6k pregleda. problem je jedino sto to radi tegeltija, covek proslog vremena.

Link to comment

Dobri smo, verovatno još centar i to je to. Najstariji igrač ima 28 godina, gledaćemo dosta klinaca kako rastu u asove. Veliki posao je pred Željkom.

Uz Cibonu i Megu verovatno najmlađi tim.

 

Link to comment
20 minutes ago, Mark Rothko said:

Dobri smo, verovatno još centar i to je to. Najstariji igrač ima 28 godina, gledaćemo dosta klinaca kako rastu u asove. Veliki posao je pred Željkom.

Uz Cibonu i Megu verovatno najmlađi tim.

 

 

valjda i plej. citam da je ovaj mur bivsi iako je tek potpisao.

Link to comment
50 minutes ago, Milošica said:

Uspeli smo stvoriti u isto vreme mlad i konkurentan tim sa minimalno novca neophodnog za tako nešto.

 

moneyball u praksi

Link to comment
kako yt moze da bude visak, posebno kada je ovakva euforija i kada ljude sve zanima. npr zvezdini klipovi ovog leta imaju po 5-6k pregleda. problem je jedino sto to radi tegeltija, covek proslog vremena.
I da ponovim krede špicu!







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

kako bre Murići odmah da ode...što?

 

Navodno bio na nekom putovanju pa sada sedi kući zbog kovid protokola pa robija besan na njega zbog toga. Al to su priče, možda nije istina.

Link to comment

Ionako mi nije bio albanac materijal za nosioca igre. Evo pengosa zajebavaju u nba, nude mu ugovore na po tri- cetiri dana. Nece imati druge nego da dodje kod nas da se zeljko dere na njega i unosi mu se u facu kad nesto zajebe

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

ma stiže Murići sutra-prekosutra, redovnom linijom NY-Merdare-Čajetina, ima stop u motelu Predejane da stuče jednu lepinju sa kajmakom i to je to....onda ide krvav rad 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...