Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ako dobije Kolubaru i prodje ove u sledeci cetvrtak za Stanoja se moze reci da je maksimum maksimuma sa ovim timom. Nadam se da ce Zdjelar biti spreman za revans, a mogao bi i Jovic znacili bi dosta, pogotovo Zdjelar koji je mozda i najbitniji igrac Partizana.

  • Hvala 1
Link to comment

Uvijek se iznova iznenadim kako smo uspjeli da ovakav skup mediokriteta skupimo na jedno mjesto (izuzev Miljkovića, on nije fudbaler).

A onda shvatim koje takmičenje igramo, ovde su svi isti.

Link to comment

Dobro jutro, uspeh da odlgedam sad kad sam ustao, malo je radilo premotavanje i hvaljen Gospod sto nisam zabo sinoć gledajući ovaj cirkus.

 

Prvi utisak je kao da nikad nisu izašli iz Srbije, 30 minuta im je trebalo da se skontaju gde su. Dete Pop je opasno labav, ne bih se iznenadio Neci ili Lukacu.

 

Vidi se koliko fali Zdjelar i njegovi kilometri, imali smo baš dosta sreće a i ovi brazilci.

 

Mislim da na domaći teren možemo da ih raznesemo ako odluče da igraju kako treba od početka i ova dvojica CB odluče da se ne zajebavaju.

 

Lep gol sa naše strane, uigrano, pospremljeno.

 

Ako nam se ne oporave igrači plus ovi kartoni biće cirkus.

 

Hvala upravi što mudrom rukom vodi ovaj brod (u propast)

  • +1 2
Link to comment

posle prespavane noći utisak je još gori

 

po Miljkovićevoj strani su radili šta su hteli, štoperski par nesiguran, loše postavljanje, zakasnele reakcije, okretanje leđa, golman u neviđenoj tremi od samog početka.....pravo je čudo što smo iz ovoga izašli sa samo dva primljena gola. Riki je bio odsečen gotovo celu tekmu, više je igrao kao centar u vaterpolu, leđima okrenut golu i nosi pola odbrane na leđima. Holender neupotrebljiv na levom krilu, dal je van forme ili naprosto ne zna, videćemo

 

zapravo smo naleteli na nepoznatog protivnika koji je tehnički dobar, fizički odlično pripremljen, a ispada da smo mi igru postavili baš onako kako njima odgovara, da se razmašu, da trče, da igraju u prostor. mislim, sigurno to nije bila ideja, ali takva je bila izvedba. odbrana im je slabiji deo tima, ali mi je danas nismo stavljali pod neki naročit pritisak pa njihove mane nisu došle do izražaja.

 

u revanšu bi morali da iih stavimo pod jači pritisak, da se igra više na njihovoj polovini, da im testiramo odbranu. dal mi imamo kadar koji to fizički može da izvede, nemam pojma. u kombinaciji sa faktorom publike i dobre atmosfere, možda nešto i može da se izvuče.

  • +1 4
Link to comment

i taj žreb nas zakopava skoro kao nikada do sada......jebeš ti tu povlašćenost koja ti donosi za protivnike petoplasirane ekipe Portugala i Rusije, odnosno ekipe koje bi po svemu (osim koeficijentu) morale da se nađu u krugu nosilaca. dobro, ima tu i dosta pacera među nepovlašćenima, ali kojem Božanstvu smo se mi zamerili ovoga leta pojma nemam, definitivno smo neku višu silu uznemirili, pa nam šalje ovakve pozdrave odozgo.

 

odlaganje utakmice je bilo bez veze, vidim da je i Stanojević bio protiv toga. ništa nismo dobili, Santa Klara nije odlagala ništa a na terenu su izgledali znatno svežije od nas

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

mrzelo me noćas da postujem, ali suma brate uvek te branih, ali ti si sinoć bio jedno bedno trčkaralo koje je činilo brojno stanje i sjebalo svaku fakin loptu. 

 

komentator me iznenadio negde na pola poluvremena informacijom da je i holender na terenu. 

 

svi ostali naši igrači su igrali na ivici svojih mogućnosti. ovi brazilci su jednostavno, za dve klase bolji. 

 

mogu se portugalci preveslati, ali mora da igra neko sa markovićem i rikardom. treba nam razbijač na 10 i delilac pravde i upotrebljivih lopti. 

 

vujačić igra umesto ostojića jer mora da se proda, a ostojić je pojam sigurnosti kad primi loptu od golmana i započne napad. 

 

od popovića ništa nisam ni očekivao, ovo je sinoć bila ogoljena istina koje su mu mogućnosti. ali neeee i on mora se proda, zašto bi branio bolji i iskusniji stevanović.

  • +1 3
Link to comment

eto, još jedan utisak, u pojedinim trenucima tekme mi je izgledalo kao da prisustvujemo praktičnom odgovoru na pitanje (koje se često postavlja) kako bi izgledala tekma između modernog fudbalskog tima i onog iz sedamdesetih ili osamdesetih godina prošlog veka

 

što se Sume tiče, problem sa njim je u tome što on, očigledno po zamisli trenera, nema mesta u ovom timu. samim tim nema ni neku definisanu ulogu. a od njega se očekuje da ulazi sa klupe i pegla brljotine ovih koji su zacemnetirani u 11. i da to uradi za par minuta. to nije realno. a pored toga, čovek nije ni trenirao i prošao pripreme sa ekipom. i pored svega toga, upravo je Suma bio taj koji je napravio najizgledniju šansu da izjednačenje, u onoj akciji kada je golman refleksno odbranio njegov šut, a posle toga je Lazar šutirao u gol ali su ovi očistili faktički sa linije. i nakon toga je imao dobru asistenciju ka Lutovcu, ali je ovaj stao umesto da nastavi da se kreće i sve je otišlo u kurac krasni.

 

nemam ja ništa protiv da trener primenjuje stoge kriterijume prema igračima, ali prema svima isto. 

  • +1 2
Link to comment

ne odgledah celu. portugalci tipična legija stranaca ništa specijalno, al za nas su kratko ćebetm

 

prolazimo uz dramu

 

e

sad videh i naš gol, izradili smo ih ko majmune

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment

BIBARS NATHO 5,5 – Jedan igrač u Superligi, drugi u Evropi. Neprepoznatljiv. Potrošen, umoran, udaljen od gola, smanjenih mogućnosti da kreira. Jedini put je zaličio na fudbalera koji može da napravi razliku kad je iz prekida, dodavanjem Šćekiću, pokrenuo akciju za gol Vujačića. Već postaje trend da njegove mane isplivaju na površinu protiv jakih rivala koji ga drže pod ključem.

Link to comment
9 hours ago, *edited by mod said:

Ako bude kao u prvom poluvremenu, da se pošteno pakujemo jer nismo za grupe čak ni LK a ako bude malo bolje nego u drugom uz pomoć publike (ako nas ne kazne za mladićovanje) se mogu proći.

 

 

Biće publike, poslednja šansa za kaznu su bili ponedeljak i utorak. Sad je već petak. Očigledno da delegat ništa nije zapisivao. Kratko je to trajalo (oko 10 sekundi), pretpostavljam zato.

A nema ni onih fare magaraca koji te prijave ako nekoga popreko pogledaš ili prdneš na stadionu.

Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

BIBARS NATHO 5,5 – Jedan igrač u Superligi, drugi u Evropi. Neprepoznatljiv. Potrošen, umoran, udaljen od gola, smanjenih mogućnosti da kreira. Jedini put je zaličio na fudbalera koji može da napravi razliku kad je iz prekida, dodavanjem Šćekiću, pokrenuo akciju za gol Vujačića. Već postaje trend da njegove mane isplivaju na površinu protiv jakih rivala koji ga drže pod ključem.

A Jojiću 6,5 dao.

 

Odvratan je Joksa.

  • +1 1
Link to comment

govna

 

a ona genijalna asistencija Pantiću za prvi gol protiv Dunajske Strede....npr

 

pa ljubimci tih novinara ne bi to mogli da izvedu sve da se napravi rekonstrukcija događaja i da ima se nacrta kako to treba i kada.....a ne daj Bože uživo

Link to comment

Na klupi imaš dunstera, koji ima samo jednu postavku igre koja pripada 80-im godinama i nema plan B kad to ne funkcioniše, a naravno sinoć nije funkcionisalo, uglavnom funkcioniše samo protiv drugih dunstera u Vučić-Kokeza ligi. Tim mu je spor do besvesti, svaka ekipa koja ima iole brže igrače, prolazi kako hoće do šesnaesterca. Čovek je totalno govno i treba da ode već danas iz Partizana. I sad neki kao treba napasti ove odmah u Beogradu. Kad je Ser Šamrok bilo koga napao? Nikad. Pa neće ni sad, igraće na kontre i u Beogradu. 

Urošević nesrećnik nema pojma.

Miljković, ne treba ni komentarisati to je antifudbaler.

Vujačić i Saničanin, komedija. Ne znaju da igraju glavom, niti nogom. Relativno sposobni i brzi igrači prolaze pored njih kao pored spomenika.

Natho, svaki trener koji imalo skautira Partizan, zna da je on jedan od retkih koji zna fudbal, zalepe na njega uvek dvojicu, i onda neko od nepismenih govana koja iznose loptu napred dodju u situaciju da izgube loptu i navrat-nanos uvaljuju kosku Nathu koji je okružen već dvojicom. Tu se vidi koliko je falio Zdjelar koji jedini zna da ponese loptu i posle da pas Nathu na normalan način. Plus mu sad onaj moron uzima i slobodne udarce.

Jojić, ne treba ni komentarisati tog bezobraznog, nesposobnog govnara koji mora da igra svaku utakmicu, celu utakmicu. Ne zna da centrira, ne zna da šutne, ne zna da da pas na duže od 5 cm. Stoji, ne ulazi u duele, i ima kondicije za izlazak ekipa na teren i početni udarac, posle je već crkao.

Holender, dečko je zalutao u fudbal, nema pojma. I samo debil je mogao da da stotine hiljada eura da ga otkupi.

Rikardo, i oko njega su stalno bila po trojica, i naravno da je odsečen.

Suma, uvede ga tako po pola sata govnar sa klupe. I onda i njemu uvaljuju saigrači koske kad dodje momenat da izgube loptu. I posle, I opet je uspeo da se sam izbori i napravi par odličnih situacija i jednu odličnu šansu. Umesto da uvede Sumu umesto Smrde, a ostavi Natha zajedno sa Sumom u igri.

Lutovac nema pojma, ali to smo već znali.

Šćekić, veliki borac, dečko se bori dok može i radi posao.

Lazar Marković, sad hoće, i igra i bori se dok može, ali sinoć nije imao sa kim.

Morao je da udje Lola sinoć, i opet i takav kakav je za Jojića je Pele lično.

 

Ah da, i samo da se upravi poserem u usta i utabam petom. I oni treba što pre da odu, zajedno sa "trenerom".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...