Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 minute ago, Milošica said:

nisu ovi neka strašna ekipa, posebno u odbrani. Više smo im mi dozvolili nego što su oni dobri.

 

mi smo strašna ekipa danas

  • Haha 1
Link to comment
Just now, BlackGeorge said:

Ko je ovaj debil što im dade loptu pravo u nogu za kontru???

Šta misliš? Počinje na J.:D

Miljković je neopevani moron i antifudbaler. Čovek nikad nije u stanju da pogleda pre nego što centrira, nego samo nabija loptu poluvisoko, beskorisno.

I na ovoj utakmici je tajna čemu služi, i kojim sportom se bavi ovaj Gelender?

Link to comment

Ser Šamrok je izvadio prst iz nosa, i ja rekoh nešto će da uradi, kad on se ljuti na Lazara Markovića. Jednog od 3 koji nešto zna i pokušava.

Ne daj bože da se naljuti na Smrdu.

Link to comment
11 minutes ago, Tresko said:

Da ako mu sudija da crveni, barem tako da ga skloni, kad ovaj govnar na klupi neće.

 

Zelis da gledas Lolu? Vegan Zeka je objektivno medju boljima danas.

 

5 minutes ago, BlackGeorge said:

Sve napadamo preko Miljkovićeve/Markovićeve strane.

 

Nazalost, to se uvek zavrsi tako sto Miljkovic mora da posalje zavrsnu loptu. Ima mnogo prostora, ali premalo znanja.

 

1 minute ago, BlackGeorge said:

Ko je ovaj debil što im dade loptu pravo u nogu za kontru???

 

Vujacic.

 

Ajde, makar smo usli u utakmicu u poslednjih 15 minuta. Pretilo je da se ovo resi do poluvremena prve utakmice.

Link to comment

Fali Zdjelar, golman preplasen, ova cetvorica ispred njega konfuzni. Od Jojica i Holendera se ni ne moze ocekivati previse, tako da mozemo biti i zadovoljni ovim rezultatom. Mogao bi Suma da unese malo zivosti u nastavku.

Link to comment

blago rečeno, očajno prvo poluvreme. nesigurnost u svim linijama tima. odsustvo Zdjelara boli, Jojić njega ne može da menja, ne može ni da glumi to a da izgleda pristojno

 

Portugalci znaju fudbala, lepo su posložena ekipa, tehnički su potkovani, napadaju raznovrsno. naravno, najvećim delom je to naša zasluga, jer im ostavljamo prostora da se razmahnu

 

gol koji smo primili je neozbiljan za profesionalni fudbal, a samo sreća nas je spasla kod one prečke

Edited by Ted
Link to comment

Možemo nešto ozbiljnije u drugom delu. Može i do nerešenog, mora suma unutra a jojić ili holander napolje.

Pogotovo u finišu ih treba stisnuti, preumorni su a par njih igra iako su imali koronu do skoro.

 

Kako bez Zdjelara, mnogo boli što ga nema. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mi smo jedan od retkih timova ako ne i jedini koji na cistu foru pokusava da udje u LK. Nemamo ni tim za istu a kamoli za 2 fronta, niti kvalitet. Popovic je dete Miljkon je Miljkon, Zeka i Lazar nisu fudbaleri. Vujacic i Sanicanin nisu ni za 2.kolo LK da ne nabrajam dalhe.

 

Dakle na cistu foru da se uzme ta lovica i naravno potrosi jer se ne da ni dinar ni pojacanja. 

 

E pa NE MOZE. NE MOZE LOPOVI I BEDNICI.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...