Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

možda je dovoljno glup da su mu prodali priču o brodu bez kapetana

 

a ne bih ni sa sigurnošću isključio i tvoj scenarij

Link to comment

kao što sam i rekao prilikom produžavanja ugovora sa Stanojevićem, ovo je bila najrealnija opcija.

 

sa ovakvom upravom, klupskom organizacijom i finansijama, nama trener i ne treba. nama treba čarobnjak. 

 

ali, koliko god se opirali realnosti, stvari će morati da idu po redu. najpre će morati da se promeni, na samo uprava, nego način upravljanja, pa tek onda može da se očekuje nekakav kontinuirani napredak.

 

ovako, mi smo u lošoj beskonačnosti, treneri će se smanjivati na svakih 6 meseci do godinu dana, rezultata neće biti, para neće biti, navijača već i nema.

 

na sve to uzmite da Zvezda odmiče sve krupnijim koracima tako da će, posle još nekoliko godina mlaćenja prazne slame, oni zaista toliko da odmaknu da im nećemo biti ni dostojan rival.

  • +1 1
Link to comment

ne verujem da će krle prihvatiti da bude mađioničar, valjda će se raspitati kod jarana, save majmuna, kako je on prošao u leto gospodnje 2020 kada je od uprave tražio 5 pojačanja, a bombaš mu doveo jedno

 

 

Link to comment

ne znam šta Natho planira u životu, ali mi se čini da bi mogao da bude dobro rešenje, pod uslovom da ga trenerski posao inetersuje. znanje fudbalsko ima, autoritet ima, vaspitanje ima, kontakte verovatno ima, govori jezike, inteligentan je i deluje kao pošten i odgovoran lik.

 

recimo, neka varijanta sa Nathom kao trenerom i Savom kao sportskim direktorom i Tomićem kao predsednikom.

 

fresh start

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Krstaju na klupi stvarno ne bih mogao da svarim. To bi nam stvarno bio poslednji ekser. I naravno fenomenalno je što se odlazak uprave i ne pominje, niti bi se pominjao i za narednih 5 ovakvih sezona. Doduše pitanje je ima li uopšte interesenata da ih zamene?

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Ted said:

ne znam šta Natho planira u životu, ali mi se čini da bi mogao da bude dobro rešenje, pod uslovom da ga trenerski posao inetersuje. znanje fudbalsko ima, autoritet ima, vaspitanje ima, kontakte verovatno ima, govori jezike, inteligentan je i deluje kao pošten i odgovoran lik.

 

Najbolje da neko takav treba ovoj upravi. Oni bi zapravo najradije pozvali nekog Kosana ili Neška, ali ne smeju baš toliko otvoreno da se sprdaju sa lešinom od kluba, pa će nastaviti sa oprobanim receptom a to su bivše legendetm.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Najbolje da neko takav treba ovoj upravi. Oni bi zapravo najradije pozvali nekog Kosana ili Neška, ali ne smeju baš toliko otvoreno da se sprdaju sa lešinom od kluba, pa će nastaviti sa oprobanim receptom a to su bivše legendetm.

 

znam da nije realno. ali, ako ovo nije poslednja uprava fkp, u smislu da nas posle njih neće više biti, neko će jednom morati da napravi kakav smislen potez.

 

a ovaj trojac koji sam naveo je realno dostupan, odnosno slobodni su (dobro, ne znam Tomić šta radi ali koliko znam ne bavi se trenerskim poslom). i nisu jedini. a sa nekom promenom uprave mogao bi da se poveća i broj onih koji bi bili raspoloženi da se prihvate posla.

 

 

 

 

Link to comment

Pa ne znam, novu upravu smo čekali za vreme Đurića, pa smo dočekali ove. Oni ne idu nigde još barem nekoliko godina, a posle njih može lako da zapadne neko još gori, jer uvek ima neko još gori. Barem nam je taj bunar nepresušan.

Link to comment

sve jasno. samo operišem pod pretpostavkom da ćemo u jednom trenutku ipak doći u situaciju da dobijemo profesionalu upravu i početi da ličimo na ozbiljan klub.

 

ova šarada može da traje dugo ali ne može bezgranično.

 

 

 

 

Link to comment
8 hours ago, Ted said:

ne znam šta Natho planira u životu, ali mi se čini da bi mogao da bude dobro rešenje, pod uslovom da ga trenerski posao inetersuje. znanje fudbalsko ima, autoritet ima, vaspitanje ima, kontakte verovatno ima, govori jezike, inteligentan je i deluje kao pošten i odgovoran lik.

 

recimo, neka varijanta sa Nathom kao trenerom i Savom kao sportskim direktorom i Tomićem kao predsednikom.

 

fresh start

 

Boldovano ne ide u istom kontekstu sa "Novi trener Partizana". 

 

Niko propisno usrafovan u glavi nece prihvatiti da bude glavni i odgovorni za neuspeh nakon ispadanja u Evropi tokom leta/neosvajanje trofeja na kraju sezone, zbog cega bi popio pedalu od strane agilne uprave.

 

Prihvatiti sada mesto trenera Partizana je pozitivan rezultat na bilmez detektoru.

Link to comment

Voleo bih kad bi ove gmazove iz uprave svaki kandidat za trenera lagano odjebao, pa da u  novu sezonu uđemo bez kormilara. 

Ali uvek će se naći neki Rašović...

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

Krstaju na klupi stvarno ne bih mogao da svarim. To bi nam stvarno bio poslednji ekser. I naravno fenomenalno je što se odlazak uprave i ne pominje, niti bi se pominjao i za narednih 5 ovakvih sezona. Doduše pitanje je ima li uopšte interesenata da ih zamene?

bukvalno.

 

kako misliš uprava da ode, kad izbori prođoše kako prođoše?

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

Voleo bih kad bi ove gmazove iz uprave svaki kandidat za trenera lagano odjebao, pa da u  novu sezonu uđemo bez kormilara. 

Ali uvek će se naći neki Rašović...


Vukicevic, Krcmarevic, Milko, pa onda mogu u konkurenciji za trenera da budu i gomila likova koji bi bili debitanti. Ovi normalni vasi ce naci poso na boljem mestu (Ivic, Paun, Jokan)

Mozda trijumfalni povratak Tumbe posle 2 decenije? Svasta je mogucno :D Simo Krunic ne znam srce dje mu je, kod nas il' kod vas, uvek spreman za zivotnu sansu

Edited by Plajvi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...