Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

11 minutes ago, Ted said:

jel može 200.000 u 10 rata.....a poklonicemo im i drvenu figuricu majmuna koji puši tompus 

Drvenu figuricu bih zadržao. Ali pravog majmuna sa tompusom rado prosledio iz Humske...

  • +1 1
Link to comment

biće Ćelavi prvi golman.....ovaj mladac će biti rezerva

 

osim ako nam KK ne pozjami nešto kinte za Oblaka i Handanovića.....mislim bolje dva Slovenca nego jedan, da se druže

Link to comment

od domaćih golmana je bio onaj iz Vojvodine, što nam je džigericu jeo.....zaboravih kako se zove, a vidim da sad tamo brani neko drugi, što znači da je ovaj ipak zapalio negde

 

edit:

Emil Rockov, nalazim da je zapalio u Mađarsku

Edited by Ted
Link to comment

Stojke, da se ne ljubimo... Dva mandata, više nego dovoljno. Moglo je bolje, moglo je naravno i mnogo gore, u poslednjih godinu dana sam od njega očekivao još da uđe u istoriju kao prvi golman koji je dobio drugi žuti karton zbog odugovlaćenja negde u 65. minutu i morao da napusti igru. Neka uzme još nešto keša kod Rašovića, pa u zasluženu penziju.

 

Nijedan od ove dvojice što čekaju mi ne uliva poverenje, s tim da mi je ćelavog donekle žao jer već godinama vene čekajući šansu. Kladža piše da struka preferira da dovede nekog iskusnog, što u prevodu verovatno znači da dolazi Kahriman.

  • +1 1
Link to comment

kahriman je od ove sezone kod nišlija

 

mogao bi savo da nam skautira nekog slovenca, ne mora ni oblak ni handanović

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

Stojke, da se ne ljubimo... Dva mandata, više nego dovoljno. Moglo je bolje, moglo je naravno i mnogo gore, u poslednjih godinu dana sam od njega očekivao još da uđe u istoriju kao prvi golman koji je dobio drugi žuti karton zbog odugovlaćenja negde u 65. minutu i morao da napusti igru. Neka uzme još nešto keša kod Rašovića, pa u zasluženu penziju.

 

Nijedan od ove dvojice što čekaju mi ne uliva poverenje, s tim da mi je ćelavog donekle žao jer već godinama vene čekajući šansu. Kladža piše da struka preferira da dovede nekog iskusnog, što u prevodu verovatno znači da dolazi Kahriman.

 

Daleko mu lepa kuća ciganska. Da je sreće pa da nikad nije ni dolazio. 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, ZokiAsov said:

Mozda Asprogenis ako jos igra, iskustva mu ne manjka. Plus zna da brani penale u derbiju, sto je jako bitno


Лукач +2

 

Да врате Живка Живковића то би било солидно решење, добар је годинама у Грчкој ал тешка прича.

 

Или да се отворе за овог малог Карађорђа из Чуке да нису јајаре.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...