Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, Redoran said:

 

Lazar je još i istrčao nešto u prvom poluvremenu. Uz to je dodatno impresionirao racionalnim odlukama i predajom lopte igračima koji su mu se otvarali, nije pokušavao nikakve bravure niti je gubio lopte bez veze. Deluje da može da izgura jedno poluvreme, dočim je Jojara rekreativac iz balona u svakom pogledu. O Šamroku kao treneru sve govori činjenica da mesto u timu nije garantovano nikome osim pomenutom rekreativcu iz balona.

 

na sporim. ali vidno je bilo u nekoliko situacija da jednostavno ne može. igrač ga izgura uz minimalan napor ili da stigne ili pretrči bez većih problema. Lazar može da predribla igrača, naročito ove iz Strede, ali ne može da ostvari prednost u smislu da mu pobegne. najverovatniji ishod je da će da ovaj stići i izgurati sa terena ili mu uzeti loptu na golu snagu. Lazar kad napravi prednost, tipa otrese protivnika driblingom, morao bi istog trenutka da se oslobađa lopte, dodaje napred, asistira, u suprotnom piši propalo. opasan je kada je okrenut licem golu i ima neki prostor ispred sebe, ali i tada sve zavisi od kretanja saigrača, otvaranja, jer ako nema kome da odigra neko će ga stići brzo i izuti. takođe, defektan je kad se njemu daje lopta u prostor, odnosno inferioran zbog brzine i snage. jedino ako nije brisan prostor između njega i ide na golmana direktno.

 

sve to što on može sada dovolljno je za Sredu i linlongligaše. u ostalim varijantama verovatno se neće videti, odnosno staviće ga neko u džep. otuda verovatno i utisak da se ne pojavljuje na većim tekmama. nije da se ne pojavljuje, nego mu ne daju da se pojavi. mislim protivnici, jer to im je, jebiga, posao.

 

takođe je imao onaj neverovatno kretenski potez, kada je dobio sjajnu loptu na liniji od 16 metara, malo u desno i odirao povratnu o 16 metara direktno u noge njihovom odbrambenom. baš sam se iznervirao tad.

Edited by Ted
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Ne bih da rušim sneška ali snimak nije ono što izgleda. Jeste, beže, ali nije da su ih iscipelarili sa tribine pa da beže. 

Poterali su ih do lože, jedan od tih južnih botova se čak i popeo na ložu da se izvuče, ali nije bilo nekog većeg cipelarenja ni sa jedne strane. Doduše brzo ih je Žandarmerija full organizovano sprovela napolje skoro kao štićena lica, a onda su na stazi trčali jedni preko drugih.

 

Da budem iskren, ne verujem da je plan ni bio da se masa na istoku kontroliše sa 10 mršavih klinaca. Cilj je verovatno bio da se napravi manja frka pa da većina neorganizovanih navijača dva puta ili tri puta razmisli da li im se uopšte i ide na neku narednu utakmicu. Jer kao što neko reče, nema snage da se ućutka Vučiću Pederu na evropskim utakmicama (nije je bilo ni kada su oni koljači divljali) ali opet pitanje je koliko će evropskih utakmica sa publikom i biti u sezoni. Ne verujem da će na derbiju da pokušaju ućutkivanje jer bi to moglo da se završi ozbiljnije nego ono sa Hrvatima, ali recimo da ih ima sasvim dovoljno da se ništa ne čuje na ostalim Kup/Liga utakmicama.

 

Ono što će biti pravi test su utakmice KK jer 10ak ljudi na tribini stadiona i 10ak ljudi na tribini Pionira nikako nije isto.

Edited by *edited by mod
Mob
  • +1 2
Link to comment

Lazar je imao i jedan neverovatan potez kada je(u drugom poluvremenu!) telom otresao nekog Dunajca na polovini terena. To mi je bilo veće čudo nego gol.

Link to comment
25 minutes ago, *edited by mod said:

Lazar je imao i jedan neverovatan potez kada je(u drugom poluvremenu!) telom otresao nekog Dunajca na polovini terena. To mi je bilo veće čudo nego gol.

I onaj pas ka jovicu kad je driblao je bio za cudjenje, reko sta je sad ovo, ovo nije nas lazar

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, cartman said:

Meni vise lice na kasacka grla.

 

Meni je svakako ok da budu ograđeni u tor na jugu i da im je uticaj ravan uticaju seoskog dobošara.

  • +1 1
Link to comment

Stojke napusta redove i odlazi put pecalbe. Just sayin' :fantom: 

 

Ne mogu da se setim sad, kog igraca smo deknuli nekim Svedjanima neposredno posle dvomeca sa njima u nekim kvalifikacijama pre 10 i kusur godina, crnjo je bio u pitanju. Vec uvezban sistem.

Link to comment

Што је најјаче легенде не планирају замену већ ће се ослонити на малог Поповића који је критичан и бранио је само зато што је био фамозни бонус и оног Ћелавог који је исто упитног квалитета а и с оном висином свакако не може да буде озбиљан голман.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...