Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

atletski miting u sred tekme....JNA je multifinkcionalan objekat.....zna li se jel bila trka na 100 metara ili neka duga pruga

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Ted said:

problem je što u sredini imamo dve nekretnine. Jojić i Lazar ne mogu da trče....a to mu dođe kao osnovni zahtev modernog fudbala. pored toga su metiljavi, nedostaje im snage....što mu dođe kao još jedan bazični zahtev. to se može rešiti tako što bi počinjali Šćekić i Holender. pomoglo bi i da se Suma vrati u rotaciju. može tim da trpi jednu nekretninu eventualno, ako ona poseduje neke druge kvalitete, ali dve i to na ovim pozicijama, nikako

 

Lazar je još i istrčao nešto u prvom poluvremenu. Uz to je dodatno impresionirao racionalnim odlukama i predajom lopte igračima koji su mu se otvarali, nije pokušavao nikakve bravure niti je gubio lopte bez veze. Deluje da može da izgura jedno poluvreme, dočim je Jojara rekreativac iz balona u svakom pogledu. O Šamroku kao treneru sve govori činjenica da mesto u timu nije garantovano nikome osim pomenutom rekreativcu iz balona.

 

Riki je u 70. minutu bio baldisan kompletno i već tada je imalo smisla uvesti ovog malog Milovanovića, a ne u 90. minutu.

 

Jović je u fazonu "sad sam superzvezda jer sam odigrao jedno dobro poluvreme na derbiju", tako da ćemo od njega videti otprilike isto što i od Fiće Stevanovića, pre nego što ga zavaljaju negde.

 

Mučeni Holender prošle sezone igrao špica, ove sezone počeo kao desni bek.

 

Proći ćemo ove dunstere a Soči će nas odučiti od fudbala i života.

  • +1 1
Link to comment

Lazar se malo pljuje po difoltu, juce je bio dobar, za svoje standarde cak odlican. Jojara pak nicemu ne sluzi, uz to i ne radi.

Riki je isto malo podbacio morao je da da neki gol iz sansi koje je imao

  • +1 1
Link to comment

Ne bih da rušim sneška ali snimak nije ono što izgleda. Jeste, beže, ali nije da su ih iscipelarili sa tribine pa da beže. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

 

 

Proći ćemo ove dunstere a Soči će nas odučiti od fudbala i života.

Sad sam miran. Nakon ovog posta sam uveren da prolazimo i Ruse.

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, Redoran said:

Svaka čast onome ko se još uvek cima da pohvata ko koga tu cipelari, sa koje na koju tribinu, iz koje u koju frakciju...

 

Pa nije ništa komplikovano, nema frakcija, ovo je jug koji bleji na istoku i krenuo da tuče ljude koji su skandirali protiv Vučića i uprave. Malo tuča izbila sa onima koji su hteli da se suprotstave, onda uletela policija i ovi krenuli da beže na matičnu tribinu. 

Link to comment

Mislio sam više generalno: da li se tuku međusobno ili pikiraju nekoga, koga vlast kontroliše a koga ne kontroliše, da li policija ulazi tek ako getapovci počnu da puše batine ili ulaze nevezano za bilo šta... Kad god pokušam da složim kockice zaboli me mozak posle 10 sekundi i batalim.

Link to comment
21 minutes ago, theanswer said:

 

Pa nije ništa komplikovano, nema frakcija, ovo je jug koji bleji na istoku i krenuo da tuče ljude koji su skandirali protiv Vučića i uprave. Malo tuča izbila sa onima koji su hteli da se suprotstave, onda uletela policija i ovi krenuli da beže na matičnu tribinu. 

Jel su i Kimijevci bili na istoku?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...