Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Mi smo bedan tim. Cak i ako prodjemo ove neznalice, Rusi ima da nas nakantaju samo tako.

Ali sa Jojicem i Jovicem kao vedetama, tako i treba.

Link to comment

U prvom poluvremenu smo stvarno atomski napadali trebalo je bar 4-5 da damo. Drugo mnogo slabije, da l je nedostatak snage, da l je stanoja reko da spuste tempo jbm li ga. Svakako steta, morao je ovaj dvomec veceras da se resi. Daca i Markec dobri sacuvaj me boze. Jojic i dalje los i nikakav...

Link to comment

odustali smo od fudbala u poslednjih pola sata.....prepustili protivniku loptu i igru i pokvarili utisak.....a on je do 60. minuta bi sjajan

 

problem je što u sredini imamo dve nekretnine. Jojić i Lazar ne mogu da trče....a to mu dođe kao osnovni zahtev modernog fudbala. pored toga su metiljavi, nedostaje im snage....što mu dođe kao još jedan bazični zahtev. to se može rešiti tako što bi počinjali Šćekić i Holender. pomoglo bi i da se Suma vrati u rotaciju. može tim da trpi jednu nekretninu eventualno, ako ona poseduje neke druge kvalitete, ali dve i to na ovim pozicijama, nikako

 

ova postava, sa Asanom po krilu i Sumom iza napadača, mislim da bi obvo rešila ubedljivo

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...