Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, SNARC said:

Nikada nikog prestići nećeš

Spor si k'o kornjačaaaaaaa

Fejsa, Fejsa...

 

Ko bi rekao da cemo ga prizeljkivati..

 

 

+ vrati milion i dveeestaaa

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Ted said:

može Fejsa ali samo ako nije akcija prodajemo Zdjelara dovodimo Fejsu

 

ako je akcija zahvaljujemo se Loli i uleće Fejsa, to može 

Hihihihi wishful thinking

 

Ako bude ovo drugo vodim na pice

 

Ali bice ovo prvo...

 

Simovic sve objasnio oko Lole, doduse mozda Lola ode u Upravu (sto predvidjam da ce se desiti) a Fejsa na njegovo mesto izvlakaca love iz Kluba

 

Ma sredice to nas svetosavac kubanac

Link to comment
On 9.10.2021. at 14:05, kud u maglu Simoviću said:

samo još jedan dokaz da navijač ne mora nužno da znači da neko poznaje fudbal

 

:fantom:

 

 

Jbg tad nam je Fejsa bio najgori vezista i plaćen je bio u za to vreme ogomnih 1 200 000

Link to comment

Није Фејса код нас био лош уопште него смо ми очекивали некога ко једе малу децу јер је наводно плаћен тих за нас баснословних милку и двеста.

А он је играо оно што је играо (више него солидно) и кроз целу каријеру а то је успут и најнезахвалнија позиција у фудбалу јер колико год да добро радиш свој посао не упадаш у очи просечног љубитеља фудбала који логично исти посматра лаички кроз дриблинге, голове и асистенције.

Нешто слично као Здјелар данас рецимо или  не знам Брашанац некада, Гудељ у репрезентацији итд, свима им је заједничко да су вечито оспоравани.

  • +1 4
Link to comment

Jeste bio losiji prvih par meseci u Partizanu, ali je proigrao posle i bio nam je jedan od najvaznijih igraca. Mislim da smo igrali kuci protiv Standarda ili tako nekog i od te utakmice je poceo da igra kako se ocekivalo od njega.

Link to comment
11 hours ago, johan nagel said:

Није Фејса код нас био лош уопште него смо ми очекивали некога ко једе малу децу јер је наводно плаћен тих за нас баснословних милку и двеста.

А он је играо оно што је играо (више него солидно) и кроз целу каријеру а то је успут и најнезахвалнија позиција у фудбалу јер колико год да добро радиш свој посао не упадаш у очи просечног љубитеља фудбала који логично исти посматра лаички кроз дриблинге, голове и асистенције.

Нешто слично као Здјелар данас рецимо или  не знам Брашанац некада, Гудељ у репрезентацији итд, свима им је заједничко да су вечито оспоравани.

 

Igrali su recimo i Žuka i Medo Kamara, pre njih Nadj i Duljaj pa ih niko nije osporavao. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

jel on beše talija za trofeje, ono, gde god je igrao samo sa množe 

‘19 mu je poslednja bez trofeja

a najčešće su bili dupli


 

znamo što nam je činiti

:fantom:

 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

 

Igrali su recimo i Žuka i Medo Kamara, pre njih Nadj i Duljaj pa ih niko nije osporavao. 


Тачно и Евертон је добар пример рецимо али они су опет мало другачији типови играча, више упадају у очи том неком борбеношћу, уклизавањима итд док је Фејса онај тип назовимо га нечујног задњег везног, тактички поткованог који ће пре добро да се постави и на тај начин предупреди ситуацију, одузме лопту/пресече пас, него што ће да однесе неког уклизавањем на трибине заједно са лоптом што публика воли да види.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...