Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

njima je đumi trener, nezgodno jer dobro poznaje mane vujačića i uroševića u odbrani, te posudara i šćepana u vezi odnosno tatka u ulozi cam...

  • +1 1
Link to comment

sve je to pitanje kvaliteta i forme......i u jednom i u drugom pogledu mi imamo značajnu prednost. što znači da, ako uslovi za igru budu normalni, ne bi trebalo da bude problema

 

tačno je da, mitsko biće Đumi, poznaje dosta naših igrača, to jeste nekakva prednost, ali ne može to da bude dovoljno ako je razlika u kvalitetu velika. mislim, ni Gvardiola ne bi mogao sa tim igračima da podedi Partizan, ako mi odigramo na nivou koji smo dostigli

 

naravno, uvek postoji mogućnost lošeg dana, da podbacimo......ja se nadam da to neće biti slučaj sutra. igračima svakako ne nedostaje motiva

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

sve je to pitanje kvaliteta i forme......i u jednom i u drugom pogledu mi imamo značajnu prednost. što znači da, ako uslovi za igru budu normalni, ne bi trebalo da bude problema

 

tačno je da, mitsko biće Đumi, poznaje dosta naših igrača, to jeste nekakva prednost, ali ne može to da bude dovoljno ako je razlika u kvalitetu velika. mislim, ni Gvardiola ne bi mogao sa tim igračima da podedi Partizan, ako mi odigramo na nivou koji smo dostigli

 

naravno, uvek postoji mogućnost lošeg dana, da podbacimo......ja se nadam da to neće biti slučaj sutra. igračima svakako ne nedostaje motiva

bagdala je ok i teren i stadion(za ostale livadare). ako su nišlije demolirale čarapane onda ne bi trebalo da bude mnogo brige

 

mening rešava, njega dumi ne pozna

 

Link to comment
20 hours ago, mozzer said:

Nudimo novi Ugovor SER-u, pise B92.... odlicno

 

to što mu nudimo novi ugovor (ako ga prihvati) ne znači da neće otići na kraju sezone

 

iz njegovog izlaganja ne proizilazi da bi uslovi iz ugovora bili razlog odlaska/ostanka, već stvari koji nemaju veze sa ugovorm. sa tog aspekta može da potpiše i desetogodišnji ugovor pa ipak da ode na kraju sezone 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Jel crveni po novim pravilima?

Sam faul je bio za žuti, ali s obzirom na situaciju u kojoj je napravljen, ima elemenata za crveni. Ja bih dao žuti, ali nije ni ovo greška. Mada, Partizanu i Zvezdi ne bi dali crveni.

 

Penal je potpuno čist.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...