Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Dobri smo.

Šteta što nemamo zamenu za Rikija, danas u drugom poluvremenu izgledao je baš istrošeno. Ima i do toga što nije dao gol, to ga baš hrani. Markec počeo ozbiljno da se nameće Piksiju.

Ono sa momkom iz Flore je izgledalo jezivo, samo da bude dobro. Izbedačilo me to i povreda Milutinova u basketu.

 

Link to comment
3 hours ago, BWA said:

Ukoliko računamo zbirno grupnu fazu LK i JSL onda je naša gol razlika 37:3.

 

Ostao sam bez teksta.

 

Stanoje nas bas onako temeljno unistava..

  • +1 1
Link to comment

Realno, najviše raduje rutina kojom je pobeda ostvarena, i pored mlitave i lošije igre od one na koju smo navikli.

 

Moguće i da je bilo malo kalkulisanja i čuvanja za gostovanje u Kruševcu, jer je Stanoje vrlo jasno istakao šta je prioritet svih prioriteta. Odnosno, neko petardiranje Flore naprosto se ne bi isplatilo ukoliko se ekipa previše izmara za naredni meč, koji je već u nedelju. 

Link to comment

Ja se iznenadio jer sam mislio da je Joksa potpisao vest, kad ono Tomković.

 

Ranije je ako se ne varam Tomković bio blizak nekim ljudima iz kluba. Ako je i dalje, ne bi me čudilo da mu je rečeno da malo oplete.

Link to comment

i ja bih voleo da mi gazimo kao Bajern, ali neće to tek tako

 

odlično je što učestvujemo u LK, koeficijent raste, kinta nije zanemarljiva, nižu se Evropske pobede i dobri rezultati, šansa za proleće je realna, paralelno se dobro gura i u domaćici

 

jbg, oni koji sa prezirom gledaju na ovo takmičenje kao da zaboravljaju da nismo mi klub koji je redovno obitavao u samim završnicama evro-takmičenja, pa da nam je sad ovo ispod časti. ima i onih koji jesu obitavali po završnicima pa sad igraju LK bez problema. vidim da Kejnu nije ispod časti da igra, pa onda i zabije tri komada nekome, Muri valjda. izgleda da se nije smorio. a mi u našim krajevima nemamo ni jednog igrača koji bi bio prineti tom rangu

 

 

  • +1 5
Link to comment
39 minutes ago, Ted said:

Realno, najviše raduje rutina kojom je pobeda ostvarena, i pored mlitave i lošije igre od one na koju smo navikli.

 

Moguće i da je bilo malo kalkulisanja i čuvanja za gostovanje u Kruševcu, jer je Stanoje vrlo jasno istakao šta je prioritet svih prioriteta. Odnosno, neko petardiranje Flore naprosto se ne bi isplatilo ukoliko se ekipa previše izmara za naredni meč, koji je već u nedelju. 

 

Drago mi je ako Stanoja tako misli, jer je Flora realno klasu ispod Napretka tamo. Čak i ako ih otvorimo na vreme, čarapani će da probaju da otkinu koliko mogu.

 

15 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

>Joić je najpotcenjeniji igrač ovog tima partizana. bukvalno daje ritam kretnjom u prostor i pasovima celom timu

 

Biću slobodan da se složim. 

 

Slab u duelima, spor i nespreman, ali sve nadoknađuje igrom na prvu, što u paru sa Zdjelarom jako ubrzava protok lopte. Njih dvojica utiču na igru isto koliko i St.Bibras. 

Link to comment
2 minutes ago, April said:

 

Drago mi je ako Stanoja tako misli, jer je Flora realno klasu ispod Napretka tamo. Čak i ako ih otvorimo na vreme, čarapani će da probaju da otkinu koliko mogu.

 

Napredak je izgubio od Spartaka i Proletera, to su dva tima koja smo otresli sa pola snage i 9 golova ukupno. Izgubili su od Čukaričkog kući, imaju dva vezana poraza.

 

Ne znam teren u kakvom je stanju ali i to bi trebalo da bude pristojno.

 

Ne verujam ja da su oni mnogo ispod ili iznad Flore.

 

Ne kažem da je pobeda sigurna, jeste ovo jedno od težih gostovanja, ali ipak sve zavisi od nas. Ako budemo na nivou, dobijamo

Link to comment
47 minutes ago, Milošica said:

Ja se iznenadio jer sam mislio da je Joksa potpisao vest, kad ono Tomković.

 

Ranije je ako se ne varam Tomković bio blizak nekim ljudima iz kluba. Ako je i dalje, ne bi me čudilo da mu je rečeno da malo oplete.

 

 

Ma jok, samo je ljut sto nisu dobili derbi. Proce ga :D

  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Na mocartu nas sinoc napljuvase ko da smo igrali protiv vodojaze, samo 2:0 sramota, ocajna igra, svi igraci osim lazara jadni, ocene 6, 6.5

Sve je ok, evo ti s jutros uleteo Joksa da nas brani od kolege.

 

Nema razloga za dramu jer je bilo samo 2:0 posebno po onakvom vremenu, dva gola u prvom poluvremenu i sanitetom na terenu. Jedina zamerka sa stadiona je bila u prvih 15 ako minuta kada smo mogli da primimo lagano gol samo da su Estonci imali nekog brzog igrača da povuče kontru. To srećom nije bio slučaj pa su čak i na 1:0 vraćali loptu golmanu kada su i mogli da povuku kontru. Na kraju krajeva ipak smo u 4 tima koji imaju maksimalan učinak za sada doduše to je ipak više do nenormalno dobrog žreba koji smo dobili u grupi.

 

Sad da se spremimo za ovaj dvomeč koji je realno 1/16 finale samo u grupnoj fazi pa da vidimo otprilike gde smo. Po meni je Gent iznad Klare ali ispod Sočija.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...