Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

И опет дерби у рупи јбт, ладно ћу морати трећи пут у три месеца да посетим Маракану, па то је више од већине форумских Цигана :D

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Druzja da se zavrsava ovo Strasno Blatto pa da krecemmo opet u Juropu kakva je takva je.... Ovo je stvarno jako losa tragikomedija da bi pridavali paznju.... a mozda i vucelic preko leta dodje do bliskog susreta trece vrste...  budimo pozitivni! 

Edited by DCI Banks
Link to comment

kreće polako licitacija. pored onog Čunga Luga iz Ferenca (zaboravio sam kako se dečko zove), danas se kao opcija na desnom beku pojavio neki Španac čije prezime ne bih mogao da izgovorim da mi život zavisi od toga. mada, tu je pouzdani Miljkon koji će verovatno da dobije produženje tako da ne verujem u Španca. očekuje se da Vujačić odlazi, da ga zemeni Sveta (petim povratkom). tako da u zadnjoj liniji ne bih očekivao nikakve bitne promene, Miljkon-Sveta-Miletić (Saničanin)-Urošević. priključiće se i neki omladinac. ni na golu neće biti promene. manje-više sve slabosti i kvaliteti od ove sezone ostaće tu gde jesu i naredne. nećemo biti ni bolji ni lošiji. što i nije dobra vest. barem taj desni bek kad bi došao, da imamo nekoga ko nije do pola terena igrač a kad pređe na suprotnu polovinu terena komičar i zabavljlač/beskorisna kesa, zavisi iz kog ugla se gleda.

Edited by Ted
Link to comment
52 minutes ago, Ted said:

kreće polako licitacija. pored onog Čunga Luga iz Ferenca (zaboravio sam kako se dečko zove), danas se kao opcija na desnom beku pojavio neki Španac čije prezime ne bih mogao da izgovorim da mi život zavisi od toga. mada, tu je pouzdani Miljkon koji će verovatno da dobije produženje tako da ne verujem u Španca. očekuje se da Vujačić odlazi, da ga zemeni Sveta (petim povratkom). tako da u zadnjoj liniji ne bih očekivao nikakve bitne promene, Miljkon-Sveta-Miletić (Saničanin)-Urošević. priključiće se i neki omladinac. ni na golu neće biti promene. manje-više sve slabosti i kvaliteti od ove sezone ostaće tu gde jesu i naredne. nećemo biti ni bolji ni lošiji. što i nije dobra vest. barem taj desni bek kad bi došao, da imamo nekoga ko nije do pola terena igrač a kad pređe na suprotnu polovinu terena komičar i zabavljlač/beskorisna kesa, zavisi iz kog ugla se gleda.

ja sam bio ubijeđen da je neki Vijetnamac (Tokmac Nguen) ili tako nekako, zazvučalo mi poznato ime iz Hattricka, tu se odatle dovode igrači, ali zapravo je lik iz nekakvog Senegala, Kameruna, Malija, Sudana, sa sve norveškim pasošem, nešto potpuno deseto. 

Link to comment
49 minutes ago, MiddleClass said:

IMG-4066b7dcf17290f54b466c472ea29c38-V.jpg

Ništa vam nije sveto. Decu i to odlikaše, primoravate da učestvuju u ovom muljanju :fantom:

Link to comment

morali su iz matematičke gimnazije da potegnu nekog ko pravi razliku između hladnog i toplog

 

e kukavno srpsko školstvo

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 danas se kao opcija na desnom beku pojavio neki Španac čije prezime ne bih mogao da izgovorim da mi život zavisi od toga.


Maxi Impotente?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...