Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Još bi da vrate Jr. što će malo teže da ide.

 

Mada ako Svetu Klaru ne možemo kod kuće da izbacimo bez njihovog najboljeg igrača onda i treba da se okrenemo obavezama smene uprave.

  • Hvala 1
Link to comment

Šta smo smenjivali trenere, smenjivali smo. Dosta je.

 

Vreme je da uprava leti. Ako i ispadnemo u četvrtak sve oči ka upravi. Jer lopovska uprava je kriva što nemamo adekvatna pojačanja u svim linijama tima. A trener je tražio pojačanja.

 

Tako da ako je uprava "nesmenljiva" kako kažu neki, e vala i trener je nesmenljiv. Šta me boli uvo za Stanojevića. Prvi bi ga šutnuo iz Partizana i doveo boljeg ali će da mi dođe neki novi Rašović ili Drulović. Tako da je trener odličan s obzirom na sticaj okolnosti da nam je uprava nikad gora, nikad više lopova u njoj.

 

Žao mi je, nema smene trenera dok se uprava ne smeni.

 

Idemo redom, dosta je bilo preko reda.

 

Ovo pišem preventivno ako ispadnemo u četvrtak jer će početi kenjaža po njegovim leđima, dok će se pričati da je uprava "nesmenljiva" ili "da će doći isti ili gori". 

 

Zna se šta je najveći problem FK Partizan. Prvo to pa ćemo lako ostalo.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

izvini a ko će da smeni upravu? ti i ja?

 

već smo pričali o tome. to mora sistemski da se reši. privatizacija je svakako jedna od stvari. ali prvo promena vlasti.

Link to comment
13 minutes ago, MiddleClass said:

Ista vam je prica ko nekad na kkp topiku, a onda su ulecele pare i niko vise upravu i smjenu ne pominje. :fantom:

 

spacer.png

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, ZokiAsov said:

To nam i jeste taktika. Jos malo mracenja sa upravom i vucic dovodi gvardiolu, sanca i  halanda

 

Nemoj Halanda, gledao sam ga sad protiv Frajburga 

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Ista vam je prica ko nekad na kkp topiku, a onda su ulecele pare i niko vise upravu i smjenu ne pominje. :fantom:

Pa kad nemamo Terzića, Aca Lukas nam ne daje pare od knjige, niti Bajaga od koncerta. A ni Djoković ne da ništa.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Ista vam je prica ko nekad na kkp topiku, a onda su ulecele pare i niko vise upravu i smjenu ne pominje. :fantom:

Pa to i jeste smisao uprave, da ulete pare.

 

Zato je niko više ne pominje.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Da. Smisao uprave je baš to što kažeš. Da ulete pare a ne da izlete i više nego što imamo. Dobro nisu počeli da prodaju kafe kuvarice i ekonoma.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Voleo bih da mec pocne pola sata posle ponoci, to je kod njih 22:30, da vide malo kako je to
Bolje da počinje u 13.00, da ne mogu da se dozovu

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...