Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Ja sam imao srecu da u vreme kada sam citao domacu sportsku stampu izvestaje sa utakmica i pred utakmice su pisali Ljuba Vukadinovic, Miro Radojcic i Dobrivoje Jankovic.

 

Poslednje kolo u gornjeg doma Super lige + sutrasnja utakmica Vozdovac-Partizan bice izuzetno zanimljivi.  Cetiri tima, Partizan, Vozdovac, niski Radnicki i TSC imaju imperativ pobede ukoliko zele da imaju sansu da igraju u LS (Partizan) ili LK (ostali).  Zvezdi ce biti za nijansu lakse jer moze da odigra i nereseno sto je vodi u LS.  Vozdovcu dve pobede garantuju LK ali to znaci da pobedi Partizan i Zvezdu.  Radnickom pobeda garantuje LK, ali problem je sto treba da pobedi Partizan u Beogradu.  TSC ima sansu da ode u LK ukoliko Vozdovac i Radnicki izgube utakmice, a TSC pobedi slabu Vojvodinu u Backoj Topoli.  Konacno imamo neizvesno prvenstvo do poslednjeg kola.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, dragance said:


Trebao si da čuješ komentare na Marakani, na Zapadu (pretposlednji večiti i protiv Rendzersa): “jebem ti klub, ogrešili su se o Pavkova” (kako??). “Pićini nije za kurac”. “Ohi ne valja”. Malo mi je još trebalo da zavalim šamar nekome iza mene.

 

Ah, zapad je poznat po "strucnjacima", ko ti je kriv kad si burzoazija pa ides medju te likove.:dry:

 

Ljudi slabo igraju mali fudbal danas, mnogi verovatno nisu ni sutnuli loptu, takvim ljudima je jako tesko objasniti kako zapravo izgledaju neke stvari dole na terenu.

Link to comment

Gledao sam utakmicu Zvezda-Rendzers (ne ovu nego onu pre desetak godina za ulazak u grupnu fazu LS, 0-0).  Pre utakmice, Seki je sa terena pozvao navijace da podrze klub.  Usledile su salve uvreda i psovki sa zapada, posebno od mladjarije: "Ne seri matori", "Ne lupetaj", "Nosi se u..."  Nisu se ni rodili kada je Seki igrao, kada je zbog njega publika hrlila  na stadion i kada su zbog Sekija mnogi poceli da navijaju za Zvezdu (ukljucujuci i moju malenkost).  Vidim da hoce da ime ulice u Beogradu nosi ime Ivice Osima.  Lepo.  Ali prva i najveca zvezda u istoriji jugoslovenskog fudbala nema ulicu u Beogradu koja nosi njegovo ime.  Kao ni najboljeg fudbalera (uz Dzaju) SFRJ, Stjepana Bobeka.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
33 minutes ago, dragance said:


Trebao si da čuješ komentare na Marakani, na Zapadu (pretposlednji večiti i protiv Rendzersa): “jebem ti klub, ogrešili su se o Pavkova” (kako??). “Pićini nije za kurac”. “Ohi ne valja”. Malo mi je još trebalo da zavalim šamar nekome iza mene.


Verujem, to je to u sustini. Samo sto... nedeljama/mesecima posle dozivi prosvetljenje, koje traje ako Ohi u 3 utakmice zaredom da gol. Ako u cetvrtoj i petoj ne da gol, ne valja taj nista, takav ima i u nasoj ligi da se nadje.

Neke stvari nije progutao i bio je u fazonu 'sta vi ljudi pisete' - kad je Pankov turan da igra umesto Degeneka (tek tad je zaboravio da je dao 2 penala u Danskoj i ne mora vise nista nikad), kako Njegos 7,5 kad sam ga jedini put video dok je vezivao pertle, za Pavkova ide dotle da kaze 'pa sta sto je promasio, bar je stalno u sansi da da gol, dao je Liverpulu'. Indoktrinacija Ohijevih neuspelih asistencija se primila do kostiju. :laugh:

Kad Pavkov, Ben, ili Kanga odigraju par (desetina) losih tekmi - pa dobro, sta su sve uradili za Zvezdu. Kad ne daj boze Ohi, Picini, Dioni, Tomane, Garsija odigraju jednu losu - bacene pare, to treba oterati.

Gobelja kad napravi penal - pa dobro gde da stavi ruke, u dupe? Kad igra levog beka - bar je musko nije stalno povredjen k'o Rodic, kad da gol - dobro da ne kupi Zurnal da mi ga uguzva u usta, kad on i Pankov daju autogolove - pa dobro sta Borjan tu trazi. Pa dje je taj Masaro?!

Sto su prodali Milunovica, sad nemamo skok i odbranu.

Sto su dovodili tog Ivanica, to moze i Jovancic.

Vulic veliki talenat, Vukanovic treba vise da igra, trudi se i dao je gol za ulaz u LS, Boaci se puno povredjuje i puno promasuje. 

Treba pustiti ovog malog Krstovica vise, vidi se da ima stofa i talenta.

Gavric i Nikolic su biseri, bice nesto od njih, imaju potez.

Erakovica novine pumpaju, kiksara, Spajic treba da bude u repstaciji ispred njega. 

Godinu dana je gundjao za Kanjasa i VLP. :rolf: Dok sam mu objasnio da bi i Njegos i Jovanca i Luka Milivojevic i Nemanja Matic morali da motaju Sona onim motorom iz Maratonaca (jedan tera, ovaj sto sedi sa strane da ga gadja snajperom ili hvata onom mrezom za ribnjak), dzaba sve. 

Par puta sedimo gledamo tekmu i popizdim na poluvremenu i odem da gledam sam. :laugh:

Kanga, Marin, Dragovic, LTL, Donald, Krsticic, Ben, Degenek, Borjan, Sanogo nikad nisu dobili kritike, a slab je i na Falka - kaze zna taj mali lopte, kako to da ne igra?

Za ostale igrace misli uglavnom isto sto i mi ovde, samo sto uvek ima neki soft spot za sljakere (Srnic, Jovicic, Milic) i ne vole ove lezerne (Simic Veljko, Ebesilio, Risairo, VLP, Rikardinjo)

Da mu oduzmes mocartsport na mesec dana - drugo bi pev'o. Pre sam ih i ja citao svaki dan jer mi se svidjaju intervjui i tako insight opsirnije price sa sportistima, ali ove dnevne vesti iz kluba... Krv ti jebem. :huh:

I najjace od svega, godinu dana posle kad se najzad svi prilagode i pocnu da isporucuju sta treba - sazreo je kao igrac. :ziga: Vujadinov drugi mandat, Simonovicev drugi mandat, Luka Mitrovic drugi mandat, Kuzmic prvi mandat, Lazic posle 5 godina igranja EL...

Edited by Plajvi
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Nisam bio u prilici da gledam u direktnom prenosi, pa vratih da odgledam, jebo me konj glupa. Podosadna utakmica, Ohijev njuh za gol donio pobjedu, izmjene debilne i naravno sve defanzivne što je.meni nepojmljivo da se radi u ovoj ligi.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Balerina veli Dzuba na pozajmicu. Nadam se da ce doci samo ako Pavkov ode. Inace ce Ohi biti treca opcija...
Mislim da nije realno da Ohi bude treća opcija, pogotovo kada se uzme u obzir da bi, u neku ruku, Dzuba bio upgrade Pavkova (koliko god to zvučalo kao uvreda za nekog kao Dzuba). Jedini logičan potez je da konačno prodamo Pavkova za tepsiju ribe i da tu poziciju grejača klupe prepustimo nekom drugom. Doduše, postavlja se pitanje koliko nam uopšte treba profil igrača kao što je Dzuba. I sa trenutnom postavkom igre naša reakcija pri izgubljenoj lopti je, u većini slučajeva, ispod nivoa koji zahteva moderan fudbal. Na kraju krajeva, to je jedan od glavnih razloga zašto je Srnić toliko često bio zakucan u prvoj postavi u bitnim mečevima. A sa nekim kao što je on, to sve može da izgleda još mnogo lošije, jer bi povrh dosadašnjih par igrača koje smo morali da krpimo u fazi odbrane, imali i ogromnog mahača peškirom u liku i delu Dzube.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
54 minutes ago, Bright Billy said:

Ja isto ne kapiram sta je plan sa tim dzubom

Balerina napisa da je navodno pristao na smanjenje ugovora sa 3M evra po sezoni i potpisao na jos jednu godinu. E sad, koliko je smanjenje sa 3M evra koje mi mozemo da platimo? Rekao bih ni 1M ne mozemo, posto ce onda svi koji imaju 600k traziti 800k i tako se sistem raspada.

 

Dakle, realno je da Djzuba ne dodje nikad u Zvezdu, osim ako ne svrati do muzeja pa pogleda uzivo utakmicu.

 

Prosto Balerina lupeta gluposti, jer mu je tako Terzic naredio.

Link to comment

Poslednje Partizanovo saopstenje.:ziga:

 

Mislim da je doslo vreme da kao klub zatrazimo od FSS psihijatrijsku procenu clanova uprave i strucnog staba FK Partizan.

  • +1 6
Link to comment

Baš sam malopre komentarisao sa drugarom da su, od odlaska debelog profesora iz uprave, zvanična saopštenja komšija postala prilično mekana, bez uobičajenog žara i ironije. Izgleda da im je ostao samo Stanoje kao čuvar vatre.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

Poslednje Partizanovo saopstenje.:ziga:

 

Mislim da je doslo vreme da kao klub zatrazimo od FSS psihijatrijsku procenu clanova uprave i strucnog staba FK Partizan.

 

Ne smem da trazim i kliknem. Sta je sada sto im je ucinjeno na pravdi Boga??

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...