Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

U Portugalu cemo igrati cekalicu, isto kao sto bi igrali da nam treba nereseno ili da nam nije bitno. Braga mora da napadne, a mi cemo iz kontri da probamo da damo gol. U tome smo dobri, tako cemo igrati, nije to nikakva tajna. Nema napadackog fudbala u Evropi, bar ne Zvezdinog, posto to ne donosi rezultat. Strpljenje donosi rezultat i dobra odbrana i tranzicija.

 

Cekamo gresku i igramo strpljivo i pametno. Nema drugog resenja. Napasti Bragu u Portugalu i dati im mogucnost da nas urnisu kontrama, je besmisleno na vise nivoa.

 

Mi smo ispunili normu za ovu sezonu, svako kolo na prolece je ogroman  uspeh i sam prolaz grupe je uspeh.

 

Ono sto je Deki vec pokazao, je da ovi igraci igraju vrlo disciplinovano u Evropi i to donosi rezultat i to se nece menjati. Cak je i nebitno da li igra Sanogo ili Petrovic ili Srnic ili Ben ili Pankov ili Degenek... prosto timski se odigra strpljivo i organizovano, pa imena nisu ni bitna. Naravno da je bolji Sanogo od Petrovica ili Degenek od Pankova i Ben od Srnica, a opet, ko god od njih odigra, ako se bude odigralo timski, rezultat nece izostati.

 

Najbitnije je da se igraci oporave i bolesni i povredjeni, pa onda polako u Portugalu.

  • +1 2
Link to comment

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1) : Borjan - Gajić, Dragović, Eraković, Rodić - Petrović, Srnić - Ben, Katai, Ivanić, Pavkov.

IZMENE;: Gordić, Degenek, Pankov, Krstičić, Falco, Stanić, Lazetić, Gobeljić, Vukanović.

1-0 Rodic

Link to comment

Kako li su zaključili da je Ben smetao golmanu? Totalni debilizam. Ne da se Pipu, mislim da mu je var poništio već 3 gola.

Edited by fandorin
  • +1 2
Link to comment

Zvezda bez po muke.  Zao mi je sto Falko nije zabelezio pogodak jer to za njegovo samopouzdanje mnogo znaci.  Najvece razocarenje je Spartak.  Tim koji je poslednjih godina pruzao dobre partije protiv Zvezde, danas je delovao kao totalno rastimovana ekipa.  Verovatno najgori gostujuci tim od pocetka sezone. 

Link to comment

Odlozena utakmica protiv Vozdovca, veceras u 18:30h


CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Gobeljić, Pankov, Eraković, Rodić – Srnić, Petrović – Ben, Ivanić, Katai – Lazetić.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...