Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

to je izgleda gotovo, sad je odjednom aktuelna prica oko arnautovica... 
Uf, ne treba se igrati sa takvim stvarima. Ima nas starijih ljudi sa visokim pritiskom...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Bright Billy said:

to je izgleda gotovo, sad je odjednom aktuelna prica oko arnautovica... 

 

Pa jeste gotovo, a niko ne komentariše, pa mi čudno...

Link to comment
43 minutes ago, Bright Billy said:

to je izgleda gotovo, sad je odjednom aktuelna prica oko arnautovica... 

 

Prelazni je rok, bice svakojakih prica, pogotovo kad krenes u prelazni rok tako sto dovedes Dragovica i Kolarova. Arnautovic je jos veci ludak od Dragovica, covek je u dresu reprezentacije Austrije mrtav hladan pevao srpsku himnu na Marakani usred direktnog prenosa, vrlo je moguce da je poslao burazera da se raspita koliko Zvezda moze da se pruzi kad vec dovodi igrace poput Dragovica. Napisao sam pre par dana da transfer Dragovica dosta toga menja u smislu imidza i da mnogim nasim gastosima koji nisu u prvom planu ili na vrhuncu karijere taj potpis nije promakao. Razmisli samo, Dejan Stankovic na klupi, klub za koji si navijao kao klinac i poceo da igras fudbal po stanu i ispred zgrade u njegovom dresu ne verujuci da ces ikad zvanicno da ga obuces, nekoliko generacijskih drugara koji su vec tamo, zaradio si i na kraju si karijere, drljas jos da uzmes pare u nekoj Kini a ni sam ne znas cemu vise jer imas 32 godine i fudbala ti je preko glave. I onda ti se otvori mogucnost da zavrsis karijeru u klubu koji volis i na koji si se lozio kao klinac, ako nista drugo bar tih nekoliko utakmica evropskih kvalifikacija da odigras i uradis nesto sto je veliko za klub.

 

Apsolutno je nerealno da Marko Arnautovic potpise za Zvezdu, isto koliko je bilo nerealno da to uradi Aleksandar Dragovic.

Edited by harper
  • +1 5
Link to comment

Kada bi nekim čudom skockali takav tim za LŠ sledeće sezone, mislim da bi se ljudi peli na krov stadiona da gledaju tekme u Evropi [emoji23]

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
Just now, Hobbit slayer said:

Kada bi nekim čudom skockali takav tim za LŠ sledeće sezone, mislim da bi se ljudi peli na krov stadiona da gledaju tekme u Evropi emoji23.png

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

Kad bismo nekim cudom skockali takav tim morali bismo da skockamo jos jedan da igra domacu ligu.:laugh: Ova fratelo gerijatrija kad bi se popeli na krov trznog centra na Vozdovcu da igraju fudbal mislili bi da ih neko zajebava.

Link to comment
24 minutes ago, dragance said:

Sunce ti, ako dovedu pola od ovih sto govore, a Deki ih uklopi, imacemo strasnu evropsku ekipu!

 

Brate moj, Arnautovic u Kini ima platu 280.000 funti. Nedeljno.:laugh: Nije on bez razloga otisao tamo da igra iako je mogao jos uvek da nadje dobar klub u Evropi, uzeo im je jezive pare. Ne bi bilo bas potpuno nemoguce da se dogovori sa svojim klubom i iz zajebancije dodje u Zvezdu za evropske kvalifikacije na pozajmicu na neka tri-cetiri meseca ali nadam se da Deki nece ulaziti u avanture tipa "Divac u Evroligi" jer fudbal ce se igrati i nakon tih kvalifikacija. Vec i ovo sa Kolarovim je sumnjiva rabota, njega ce sigurno menjati Erakovic na jedno 80% utakmica. To je verovatno plan za sezonu, da Kolarov igra tih nekoliko vaznih i jakih utakmica a da nam u ligi levi stoper bude jedan zakucani bonus, jer zaista ne mogu da zamislim Kolarova da istrci na neku srbijansku njivu da igra fudbal. Dragovic je druga prica, on je vrhunski profesionalac i dolazi jer zeli da igra svake nedelje, Kolarov vise nema ni te godine ni to zdravlje.

 

Cela ova prica sa povratnicima velike reputacije uopste nije nova, pokrenuo je one godine Partizan sa Krstajicem a Terzic je samo prepisao i umnozio. Nama je i sada domaca osnova uglavnom sastavljena od povratnika iz inostranstva (Borjan, Gajic, Rodic, Milunovic, Ivanic, Katai) i sigurno ce se i dalje traziti igraci iz te kategorije jer imamo veliki izvoz igraca a ne snadju se svi ili se snadju ali prodje njihovo vreme.

Link to comment
15 hours ago, Dimitrije said:

Pa tesko da sam mogao da nadjem nesto ili nekoga da zakeram.  Nismo izgubili ni jedan derbi; u jednom smo pobedili, dva nereseno od toga jedan prosli na penale i osvojili kup.   Nisu (jos uvek) prodali nikog od kljucnih igraca. Doveli su Dragovica i spremaju sa da dovedu jos par dobrih pojacanja.  Falko ceka kao zapeta puska.  Onovili radove na mediko-bloku.  Zahvaljujuci koroni, nije bilo moronskih performansi na severu, niti su iz uprave kluba stizala nacional-socijalisticka saopstenja.   Na sirotog Gobelju sam prosuo sav svoj gnev na prethodnoj temi.   Uz to, citam dobru knjigu koja vise nego ispunjava moju potrebu za zakeranjem i cepidlacenjem.  Ostala je prazna casa namenjena zakeranju.  Dolazeca sezona izgleda obecavajuce.

 

Dragi Profo, vi izgleda ne posecujete razne zvezdaske rukavce ovog naseg srpskog internet meandra. Ima i takvih koji su se posle svega razocarali u Stankovica jer je "pokazao da je piksla kao i svi drugi srpski treneri" zbog toga sto je zavrsio finale Kupa na nacin i sa sastavom koji ga je zavrsio. Nista dupla kruna, nista svetski rekord u bodovima, nista srpski rekord u broju postignutih golova, nista odlicne igre u Evropi, nista jedan poraz u 90 minuta i jedan posle izvodjenja penala u godinu dana igranja fudbala na 55 utakmica. Ne mozes ti mudrog Srbina perfekcionistu zajebati, taj stigne da se razocara izmedju dorucka i rucka i sve je vec prokljuvio izmedju drugog i treceg piva u kafani. Mudri Srbin zakera ne zato sto ima sta da zakera vec zato sto mu je zakeranje znacajan deo zivotnog stila, bez zakeranja je mudri Srbin go kao pistolj, slab, nemocan i cuti u kafani jer nema sta da kaze. Zato mudri Srbin mora da mudruje da bi sacuvao status u drustvu, zato taj veseljak mora da "zna" da je Falko promasaj i pimpler sa dve leve noge, da ce Kolarov da razvali svlacionicu, da igrac X mora da udje u tim jer ga tu drzi kriminalac Y i tako dalje i tome slicno.

 

Sad, sto vi niste mudri Srbin vec tamo neki drljavi doktor nauka i univerzitetski profesor sa zavidnom karijerom, za to vam niko nije kriv osim vas samih. Ima da zakerate i da pitate ima li jos.:dry:

  • +1 1
Link to comment

Moja skromna mudrost pomalo lapi.  Kada je potpisao Dragovic, odmah sam se setio onog naseg Austro-Srbina koji je na Srbija-Austrija pevao srpsku himnu, ali imena nikako da se setim.  Prisetih se da je igrao za Stouk zajedno sa Sacirijem, pa zatim za Vesthem, pa da je onda za velike pare i otisao u Kinu, gde mu gubim svaki trag  Secam se da je kao igrac prilicno dobar, mada pomalo luckast, drcan i neotesan, i odmah pomislih da takav tip mora da navija za Zvezdu i da ne bi bilo lose kada bi i on sledio Dragovicev primer.  Neko da preuzme stafetu od Gobelje, ali da bude i dobar igrac.  Danas citam i ovde i u nekim novinama da se ozbiljno razmislja o Marku Arnautovicu.  Ako dodju on, Kolarov i zajedno sa Dejanom Stankovicem imacemo galeriju najboljih tetovaza u Super ligi, a ni u Evropi se ne bismo obrukali.

  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Hobbit slayer said:

Kada bi nekim čudom skockali takav tim za LŠ sledeće sezone, mislim da bi se ljudi peli na krov stadiona da gledaju tekme u Evropi emoji23.png

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 

 

naravno. objektivna beogradska publika bi sa takvim timom ocekivala finale ls u najmanju ruku :D

Link to comment
4 hours ago, Bright Billy said:

to je izgleda gotovo, sad je odjednom aktuelna prica oko arnautovica... 

 

Samo što je povredjen, doći će navodno tek početkom avgusta na lekarske preglede, ne miriše to na dobro... 

Link to comment
21 minutes ago, assignment said:

 

Samo što je povredjen, doći će navodno tek početkom avgusta na lekarske preglede, ne miriše to na dobro... 

.

Edited by LeBron
Link to comment
17 minutes ago, assignment said:

 

Samo što je povredjen, doći će navodno tek početkom avgusta na lekarske preglede, ne miriše to na dobro... 

 

Nije povredjen vec operisan od diskus hernije, do pocetka avgusta bi trebalo da zavrsi sa rehabilitacijom posle operacije. Kolarov je maltene bivsi igrac, to je jasno kao dan, kao sto je jasno da drugacije nema teorije da bismo ga doveli.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...